با دریافت بیش از 30 نشان ارزشمند جهانی

موفقیت چشمگیر Huawei در کنگره جهانی موبایل MWC 2018

هوآوی در کنگره جهانی موبایل (MWC 2018) که هفته گذشته در بارسلون برگزار شد محصولات جذابی را معرفی کرد که با استقبال چشمگیری از سوی رسانه های دنیا مواجه شد. Huawei در این نمایشگاه از یک نوت بوک جدید بسیار نازک با نام Huawei Matebook X Pro، تبلت های جدید سری Huawei MediaPad M5 و اولین تجهیزات ارتباطی تحت بستر ۵G رونمایی کرد.

موبنا – این شرکت در این نمایشگاه اولین نوت بوک دنیا با مانیتور تمام صفحه یا FullView را در سری نوت بوک های Matebook خود با نام Huawei Matebook X Pro که از قابلیت ها جذابی بهره می برد عرضه نمود. نسبت صفحه نمایش به بدنه در این نوت بوک برای اولین بار به ۹۱ درصد رسیده است. همچنین وب کم آن به شکل مبتکرانه ای روی یکی از دکمه های صفحه کلید جای گرفته و ضخامت بدنه فلزی دستگاه فقط ۱۴.۶ میلی متر می باشد. صفحه نمایش این نوت بوک بسیار نازک از رزولوشن ۳K بهره مند بوده و لمسی می باشد.

به علاوه هوآوی در این نمایشگاه از تبلت های جدید خود با نام Huawei MediaPad M5 رونمایی کرد. این تبلت ها که در دو مدل با صفحه نمایش های ۱۰.۸ و ۸.۴ اینچی معرفی شدند، از بدنه فلزی، مانیتور ۲,۵D و طراحی بسیار زیبایی برخوردار هستند. هواوی اسپیکرهای این تبلت ها را با همکاری شرکت صاحب نام Harman Kardon طراحی کرده است، لذا کیفیت صدای این تبلت ها بسیار متفاوت است. مدل ۱۰.۸ اینچی MediaPad M5 از چهار اسپیکر و مدل ۸.۴ اینچی آن از دو اسپیکر Harman Kardon بهره می برند. همچنین M Pen هم به عنوان یک قلم همراه با این تبلت ها در MWC 2018 معرفی شده است.

علاوه بر نوت بوک و تبلت ذکر شده، هواوی در MWC 2018 اولین تجهیزات ارتباطی ۵G دنیا تحت بستر ۳GPP معرفی کرد و با این رونمایی برتری های خود در بستر شبکه های ۵G را به رخ رقبای خود کشاند.
Huawei در MWC 2018 بیش از ۳۰ نشان از رسانه های معتبر دنیا مانند PCMag، Tech Radar، Mashable ، Trusted Reviews، Tom’s Guid، Tech Advisor، Android Headlines و . . . برای محصولات خود دریافت نمود. این نشان ها در حوزه هایی مانند برترین محصول کنگره جهانی موبایل، طراحی متفاوت، انتخاب سردبیر و . . . به محصولات هوآوی در MWC 2018 اختصاص پیدا کرد.
با توجه به استقبال چشمگیر رسانه های معتبر دنیا از محصولات هواوی در کنگره جهانی موبایل، گمان می رود با عرضه نهایی این محصولات به بازار کاربران هم اقبال مناسبی نسبت به این محصولات داشته باشند.
در پایان لازم به ذکر است که محصولات Huawei Mate 10 و Huawei Mate 10 Pro هم در غرفه هوآوی در این نمایشگاه برای نمایش قدرت هوش مصنوعی آنها به نمایش گذشته شده بودند.

دنبال کنید @ اینستاگرام