بازی قهرمان جنگل

در همین حال که مشغول مطالعه در دفتر جنگل بانی هستید، ناگهان تلفن زنگ میخورد و به شما خبر میدهند که عده ای قاچاقچی قصد دارند درختان را قطع کرده و به غارت ببرند. از همین لحظه باید دست به کار شوید و با پیشروی در اعماق جنگل، جلوی قاچاقچیان را بگیرید اما از آنجا که این افراد شرور به هیچ کس رحم نمیکنند، بهتر است قبل از مبارزه به فروشگاه سر بزنید و خود را به اسلحه گرم مجهز نمایید. در “قهرمان جنگل” میتوانید از دو سلاح برای نبرد استفاده نموده و خشاب آنها را با سکه هایی که در طول بازی بدست می آورید، از فشنگ پر کنید.

بازی قهرمان جنگل

بازی فوق شامل ۲۰ مرحله میشود که در هرکدام باید مسافت مشخصی را طی نمایید تا به انتها برسید. البته کار چندان راحتی پیش رو نخواهید داشت چون هم مدت زمان محدودی در اختیار دارید و هم دشمنان با سلاح های مختلف مثل چماق، اره برقی و تفنگ به شما حمله میکنند. . البته جای نگرانی نیست چون میتوانید با استفاده از آیتم های کمکی موجود در مسیر از قبیل فشنگ، جان و افزایش زمان، شانس بیشتری برای موفقیت داشته باشید. با پیشروی در مراحل “قهرمان جنگل“، مسافت نقطه شروع و پایان افزایش می یابد و دشمنان بیشتری نیز در سر راهتان ظاهر میگردند تا بدین ترتیب، گیم پلی از حالت یکنواختی در آمده و روند سختی آن را حس کنید.

بازی قهرمان جنگل

حال اجازه دهید کمی هم درمورد گرافیک این بازی اندرویدی صحبت کنیم که هرچند تا نمونه های ممتاز فاصله دارد اما در عین حال میتوانیم برای آن، نقاط قوتی مثل پس زمینه زیبا در محیط اصلی، طراحی خلاقانه کاراکترها با دقت در جزئیات آنها و اجرای کم نقص انیمیشن ها در کنار جلوه های تصویری جذاب را نام ببریم. رنگبندی به کار رفته و آیکن های استفاده شده در محیط منوها هم در این حد هستند که بتوانند نظر مثبت کاربر را به خود جلب کنند اما در برخی موارد، نقص هایی همچون آیکن های نامفهوم یا طرح های بدون جذابیت خاص به چشم میخورد. در “قهرمان جنگل” از موزیک و افکت های صوتی مناسبی نیز برای افزایش هیجان استفاده شده که در کنار دیالوگ های نه چندان حرفه ای کاراکتر اصلی، جذابیت های بازی را تا حدودی افزایش داده است.

بازی قهرمان جنگل

در نهایت باید گفت که هرچند بازی فوق دارای تعداد مراحل کم میباشد و خطاهایی نیز در گیم پلی آن وجود دارد اما در عین حال برای سرگرمی در اوقات فراغت، گزینه خوبی خواهد بود به خصوص برای دانلود آن نیاز به پرداخت هزینه نیست. البته نسخه غیر رایگان “قهرمان جنگل” نیز با قیمت ناچیز در دسترس کاربران قرار گرفته که میتوانید آن را از لینک انتهای نوشته دریافت نمایید. البته امیدواریم که مشکلات نسخه ای که در این مطلب به نقد و بررسی آن پرداختیم، در نسخه غیر رایگان آن وجود نداشته باشد!

 

قابلیت های و نقاط قوت بازی

– گیم پلی هیجان انگیز و سرگرم کننده

– گرافیک خوب و تجربه کاربری راحت

– روان بودن گیم پلی در دستگاه های با سخت افزار متوسط و قوی

نقاط ضعف بازی

– وجود مشکلاتی مثل بیرون پریدن از بازی در بعضی از دستگاه ها و نسخه های اندروید

– نمایش تبلیغات بیش از حد

– تنوع کم اسلحه ها، تجهیزات و دشمنان

– تعداد مراحل کم

– وجود خطاهایی در گیم پلی مثل دقت کم در نشانه گیری

 

بازی قهرمان جنگل