گوشی جدید هوآوی با سه دوربین اصلی چگونه کار می‌کند؟

این سه دوربین به صورت عمودی زیر یکدیگر قرار گرفته‌اند و محل استقرار آنها در قسمت فوقانی سمت چپ پشت بدنه است.

موبنا – مدل بعدی در سری گوشی‌های P هوآوی را می‌توان یکی از پرچمداران و بهترین گوشی‌های هوشمند جهان معرفی کرد که بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته بیست و هفتم مارس ۲۰۱۸ از آنها رونمایی می‌شود و شرکت چینی قصد ندارد این هفته در جریان برگزاری کنگره جهانی تلفن همراه (MWC 2018) آنها را معرفی کند.

جدا از اینکه گوشی‌ جدید چینی چه نامی خواهد داشت و چگونه شماره‌گذاری خواهد شد، منابع آگاه اطلاعات جامعی را در مورد این محصول منحصر به‌فرد منتشر کردند و توضیح دادند که این دستگاه موبایلی نخستین گوشی هوشمند جهان است که برای دوربین دیجیتالی اصلی خود سه حسگر مجزا را شامل می‌شود و بزرگترین تحول را در این زمینه به وجود می‌آورد.

این سه دوربین به صورت عمودی زیر یکدیگر قرار گرفته‌اند و محل استقرار آنها در قسمت فوقانی سمت چپ پشت بدنه است. در زیر آنها یک فلش ال‌ای‌دی دوگانه کار گذاشته شده است و همچنین حسگر اتوفوکوس لیزری هم در کنار آنها دیده می‌شود.

این نخستین باری است که تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که این دوربین‌ها چگونه روی بدنه گوشی جدید هوآوی کار گذاشته شده‌اند و همراه با چه قابلیت‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرند. کارشناسان می‌گویند کیفیت حسگرهای دوربین دیجیتالی این گوشی هوشمند ۴۰ مگاپیکسلی است و البته در عکس‌های جدید مشخص شده است که این دستگاه ورودی ۳.۵ میلیمتری هدفون هم ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 8 =