با تمام توان برای فرار آماده باش

هرچند تعداد مراحل بازی خاک کم است اما به پایان رساندن آنها کار چندان ساده ای نخواهد بود. هر مرحله که به جلو میروید با چالش های جدیدی روبرو میشوید که باید از آنها جان سالم به در ببرید. به عنوان مثال در بعضی مراحل، باید دقت زیادی در تیراندازی به سر دشمن داشته باشید تا قبل از اینکه محاصره شما سنگین تر شود، بتوانید از آن محل فرار کنید.

البته این درجه از سختی باعث نخواهد شد که از تمام کردن بازی خاک دست بردارید چون این بازی اندرویدی ویژگی های مثبت زیادی دارد. تا پایان این نقد و بررسی با ما باشید تا این ویژگی ها را به شما بگوییم.

نکته : پس از اینکه همه مراحل را در حالت عادی پشت سر گذاشتید، میتوانید یکبار دیگر و در حالت حرفه ای نیز آنها را انجام دهید. درجه سختی در این حالت بیشتر میشود و تمام کردن بازی نیاز به مهارت بالایی دارد.

بازی خاک

نکاتی درباره گرافیک و صدای بازی

نزدیک به واقعیت، اولین ویژگی قابل ذکر در مورد گرافیک بازی فوق میباشد. اگر بازی خاک را با دستگاه های قوی اجرا نمایید، بدون تردید از کیفیت گرافیک آن لذت خواهید برد. این در حالی است که انیمیشن ها و جلوه های تصویری جذاب، هیجان بیشتری به شما تزریق میکنند. موزیک، دیالوگ ها و افکت های صوتی استفاده شده در بازی نیز به افزایش جذابیت های آن کمک کرده اند.

لازم به ذکر است که این بازی اندرویدی با دستگاه های دارای پردازنده متوسط نیز به خوبی اجرا میگردد هرچند، کمی از کیفیت آن کاسته میشود.

بازی خاک

نگران امتیاز نباشید

با توجه به توضیحاتی که درباره نحوه انجام بازی فوق دادیم، مشخص است که بازی فوق نیاز به سیستم امتیازدهی ندارد. در بازی خاک شما باید مراقب از دست رفتن جان های خود باشید که به ۱۰ عدد محدود شده است. چنانچه این تعداد به پایان برسد باید چند ساعت برای پرشدن مجدد آنها منتظر بمانید. البته برای رفع این محدودیت میتوانید بازی را با قیمت مناسب خریداری نمایید یا ویدیوهای تبلیغاتی ببینید.

 

بازی خاک

تولید یک بازی کم نقص با سبک اکشن که در مدت زمان کوتاه بتواند تعداد زیادی مخاطب را به خود جذب کند، تجربه تولیدکنندگان آن را نشان میدهد. برای ساخت این بازی، باید به “استودیو گونای” که عناوین موفق دیگری همچون جدل بر روی سرعت، دلاور و پادشاهان جهان را نیز در کارنامه خود دارد، تبریک بگوییم. بیش از ۹۰ درصد کاربرانی که بازی خاک را نصب کرده اند، به آن امتیاز ۵ ستاره داده اند و این یک موفقیت بزرگ برای این عنوان به شمار می آید.

 

بازی خاک

قابلیت ها و نقاط قوت بازی

  • گرافیک جذاب و نزدیک به واقعیت
  • گیم پلی روان و چالش برانگیز
  • انواع نبردهای تن به تن و جمعی با سلاح سرد و گرم
  • رعایت استانداردهای لازم در فیزیک بازی
  • جنبه هیجانی بالا
  • داستان پردازی مناسب

نقاط ضعف بازی

  • نقطه ضعف خاصی وجود ندارد

 

بازی خاک