ساخت بدنه «گلکسی اس۹» از آلیاژ ویژه منیزیوم-آلومینیوم

حق امتیاز جدید سامسونگ مربوط به یک نوع به خصوص از آلیاژ منیزیوم-آلومینیوم می‌شود که وزن بسیار سبکی دارد و سامسونگ به صورت اختصاصی آن را برای خود ساخته است و البته قصد دارد در لپ‌تاپ‌های «نوت‌بوک ۹» خود هم از آن استفاده کند.

موبنا – این روزها هر خبری که در مورد شرکت سامسونگ منتشر می‌شود به یکی از دو گوشی هوشمند «گلکسی اس۹» و «گلکسی اس۹ پلاس» ارتباط دارد و این بار هم حق امتیاز جدیدی از سوی شرکت کره‌ای به ثبت رسیده است تا فلز مربوط به بدنه این دو پرچمدار مشخص شود.

دو گوشی هوشمند «گلکسی اس۹» و «گلکسی اس۹ پلاس» نخستین پرچمداران سال ۲۰۱۸ میلادی محسوب می‌شوند و سامسونگ در نظر دارد آنها را با بهترین امکانات و پیشرفته‌ترین قابلیت‌ها به دست کاربران برساند.

شرکت سامسونگ در دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا حق امتیازی را با عنوان «مِتال ۱۲» ثبت کرد که مربوط به یک نوع به خصوص از آلیاژ منیزیوم-آلومینیوم می‌شود که وزن بسیار سبکی دارد و سامسونگ به صورت اختصاصی آن را برای خود ساخته است و البته قصد دارد در لپ‌تاپ‌های «نوت‌بوک ۹» خود هم از آن استفاده کند.

اسناد مربوط به این حق امتیاز جدید نشان می‌دهد که آلیاژ مذکور مقاومت بسیار بالایی دارد و طی سال جاری میلادی از آن برای ساخت بدنه دستگاه‌های حتلف سامسونگ از جمله «گلکسی اس۹»، «گلکسی اس۹ پلاس» و ساعت هوشمند «گیِر اس۴» استفاده می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 9 =