با این ابزار کوچک؛ آیفون شما عکس‌های ۳۶۰ درجه می‌گیرد (+عکس)

دوربین جانبی «نانو اس» اندازه کوچکی دارد و با این وجود جسگر ۲۰ مگاپیکسلی آن قادر است تصاویر ویدیویی ۴ هزار پیکسلی تهیه کند.

موبنا – دوربین جدید ۳۶۰ درجه برای گوشی هوشمند آیفون به گونه‌ای طراحی شده است که امکان عکسبرداری، فیلمبرداری و گرفتن عکس‌های بامزه و تزئینی ۳۶۰ درجه با کیفیت بالا را برای کاربران فراهم می‌کند.

این ابزار جانبی کوچک «اینستا۳۶۰ نانو اس» نام دارد و جدیدترین محصول ساخته شده در شرکت «اینستا۳۶۰» محسوب می‌شود که امکان تصویربرداری ۳۶۰ درجه‌ای آسان و باکیفیت را برای کاربران فراهم می‌کند. این محصول جدید از طریق ورودی «لایتنینگ» به آیفون متصل می‌شود و بنابراین شما می‌بایست گوشی هوشمند خود را سر و ته بگیرید تا بتوانید با آن به صورت ۳۶۰ درجه تصویربرداری کنید.

دوربین جانبی «نانو اس» اندازه کوچکی دارد و با این وجود جسگر ۲۰ مگاپیکسلی آن قادر است تصاویر ویدیویی ۴ هزار پیکسلی تهیه کند.

دوربین جیدد جایگزین مدل قبلی موسوم به «اینستا۳۶۰ نانو» شده است و البته مزایای فراوانی نسبت به آن دارد. نصب و راه‌اندازی این دوربین نسبت به مدل قبلی آسان‌تر است و همچنین کاربران با آن می‌توانند تصاویر ویدیویی زنده و مستقیم هم پخش کنند. این دوربین با سه شبکه اجتماعی اینستاگرام، یوتیوب و فیسبوک سازگار شده است تا به صورت مستقیم روی آنها ویدیو پخش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نوزده =