انتشار نخستین عکس‌های گوشی P20 هوآوی با سه لنز ۴۰ مگاپیکسلی (+عکس)

گوشی هوشمند P20 هواوی یک حسگر سوم را هم شامل می‌شود تا در نهایت با کیفیت ۴۰ مگاپیکسل تصویربردار یکند.

موبنا – با تمام شدن سال ۲۰۱۷ میلادی شرکت هوآوی خود را برای عرضه پرچمدار بعدی خود در عرصه گوشی‌های هوشمند آماده کرد. این شرکت چینی هم اکنون تصمیم دارد خانواده P از سری گوشی‌های پیشرفته خود را با سه دستگاه گوشی هوشمند جدید به‌روز کند.

گوشی هوشمند معمول P20 هوآوی که با قیمت گران وارد بازار می‌شود از جمله اعضای این خانواده است که در کنار آن گوشی P20 Plus در قالب یک فبلت به دست کاربران می‌رسد و P20 Pro نیز از نظر سخت‌افزاری نسبت به دو گوشی دیگر پیشرفته‌تر است.

با وجود آنکه هنوز هیچ یک از سه گوشی هوشمند مذکور به صورت رسمی معرفی نشده‌اند، ولی منابع آگاه هر روز اخبار فراوانی را در مورد آنها منتشر می‌کنند و هم‌اکنون نخستین تصاویر مربوط به آنها منتشر شده است.

شرکت هوآوی در مدل قبلی این گوشی‌ها یعنی P10 از حسگر تصویربرداری رنگی RGB و حسگر تک‌رنگ استفاده کرده بود. نخستین حسگر برای گرفتن عکس‌های معمول مورد استفاده قرار می‌گیرد و حسگر ثانوی نور و اطلاعات اضافی از محیط و شیئ را وارد لنز می‌کند. با این وجود گفته شده است که گوشی هوشمند P20 هواوی یک حسگر سوم را هم شامل می‌شود تا در نهایت با کیفیت ۴۰ مگاپیکسل تصویربردار یکند.

البته ماجرا به این مرحله ختم نمی‌شود و هوآوی این محصول را به گونه‌ای آماده کرده است که قابلیت بزرگنماریی ۵ برابری دوگانه دارد و این امکانات در نخستین تصاویر منتشر شده از این محصول مشخص شده است.

این عکس‌ها را امروز یک منبع چینی روی شبکه اجتماعی چینی «وِیبو» به اشتراک گذاشت و مشخص شد که هر سه گوشی هوشمند مذکور بر اساس استاندارد ۱۸:۹ طراحی شده‌اند تا فقط یک لایه باریک دور نمایشگر وجود داشته است. دوربین‌ها در قسمت پشت دستگاه به صورت افقی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند.

البته باید توجه داشت که این تصاویر نهایی گوشی هوشمند جدید هوآوی نیستند و احتمال دارد که شرکت مذکور مدل نهایی را با اندکی تفاوت وارد بازار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + شانزده =