تصاویر پرچمدار بعدی آلکاتل لو رفت (+عکس)

این تصویر نشان می‌دهد که گوشی هوشمند جدید شرکت آلکاتل یک لنز دوربین در پشت بدنه خود را شامل می‌شود و همچنین برای آن دو فلش LED در نظر گرفته شده است.

موبنا – در نمایشگاه محصولات الکترونیکی IFA 2017 که سال گذشته در آلمان برگزار شد شرکت آلکاتل از نسل جدید تلفن‌های همراه خود رونمایی کرد و انواع مختلف گوشی‌های ارزان قیمت و میان‌رده را در معرض دید عموم قرار داد. از زمانی که idol 4s مبتنی بر سیستم عامل ویندوز فون عرضه شد، شرکت آلکاتل هیچ پرچمدار دیگری را تولید نکرد و به عبارت دیگر طی ۱۸ ماه گذشته از سوی این شرکت گوشی هوشمند پیشرفته روانه بازار نشد.

با این وجود امروز منابع آگاه تصویری را به اشتراک گذاشتند که نشان می‌دهد این شرکت به زودی یک دستگاه گوشی هوشمند پیشرفته و پرقدرت را وارد بازار می‌کند که به احتمال قوی «آکاتل ۵» نام دارد.

این تصویر نشان می‌دهد که گوشی هوشمند جدید شرکت آلکاتل یک لنز دوربین در پشت بدنه خود را شامل می‌شود و همچنین برای آن دو فلش LED در نظر گرفته شده است که حسگر اثر انگشت هم در کنار آن قرار دارد.

پنل جلوی دستگاه از استاندارد ۱۸:۹ پیروی می‌کند و بنابراین اطراف نمایشگر را فقط یک لایه باریک پوشانده است. در قسمت بالای دستگاه دو لنز دوربین برای گرفتن عکس‌های سلفی وجود دارد و البته حسگر مجاورتی و فلش LED هم در کنار آن دیده می‌شود.

شرکت آلکاتل در بخش طراحی هم برخی نکات جدید را در نظر گرفته است. به عنوان مثال پشت بدنه دستگاه از فلز مسطح ساخته شده است که به زیبایی آن می‌افزاید و این در حالی است که طرح فلز بالا و پایین دستگاه اندکی متفاوت است.

دنبال کنید @ اینستاگرام