اپلیکیشن جدیدی که تعداد دفعات سیگار کشیدن در روز را متوجه می‌شود (+لینک دانلود)

اپلیکیشن جدید برای ساعت مچی هوشمند کاربر طراحی شده است و از این طریق هر بار که دست کاربر بالا می‌رود، تحلیل‌های دقیق برای احتمال سیگار کشیدن او انجام می‌شود.

موبنا – استعمال دخانیات از بدترین عادت‌هایی محسوب می‌شود که بشر در طول حیات خود به آن مبتلا شده است و در همه نقاط جهان نیز این رفتار دیده می‌شود. بسیاری از کاربران جهانی این روزها درگیر ترک سیگار هستند و با این وجود هر روز مبلغ زیادی را برای خرید یک بسته سیگار پرداخت می‌کنند. این عادت به گونه‌ای بین مردم رواج پیدا کرده است که اگر دمای بیرون از خانه منفی ۱۰ درجه باشد، فرد حاضر است برای سیگار کشیدن به بالکن برود و این سرما را تحمل کند.

اگرچه تا کنون انواع مختلف اپلیکیشن‌ها برای ترک سیگار ساخته شده‌اند، ولی باید اعتراف کرد روش‌های زیادی وجود دارد که سیگاری‌ها می‌توانند در این اپلیکیشن‌ها تقلب کنند. ممکن است افرادی که این اپلیکیشن‌ها را مورد استفاده قرار می‌دهند فراموش کنند به صورت دستی تعداد سیگارهایی که در طول روز کشیده‌اند را وارد سیستم کنند. ولی شرکت «سوماتیکس» تولیدکننده یکی از این اپلیکیشن‌ها موسوم به «اسموک‌بیت» روشی را در این زمینه ارایه کرده است که به سیگاری‌ها کمک‌های فراوان می‌کند.

سوماتیکس با روش جدید خود قادر است به صورت خودکار متوجه شود که فرد در طول روز چند عدد سیگار کشیده است. به گفته این شرکت، الگوریتم‌های پیچیده تعریف شده توسط آنها این امکان را فراهم می‌کند تا به صورت خودکار تشخیص داده شود که فرد دست خود را با هدف سیگار کشیدن به سمت دهان برده است. این الگوریتم‌ها می‌توانند تفاوت بین سیگار کشیدن، غذا خوردن یا تنها یک پوک سیگار کشیدن را تشخیص دهند.

اپلیکیشن جدید برای ساعت مچی هوشمند کاربر طراحی شده است و از این طریق هر بار که دست کاربر بالا می‌رود، تحلیل‌های دقیق برای احتمال سیگار کشیدن او انجام می‌شود. این اپلیکیشن هوشمند قادر است تعداد سیگارهای کشیده شده در طول روز، مدت زمان صرف شده برای کشیدن هر نخ سیگار، و میزان پول پرداخت شده برای خرید سیگار را محاسبه کند.

بخش اطلاع‌رسانی این اپلیکیشن نیز به گونه‌ای ساخته شده است که اطلاعات لازم را در اختیار فرد سیگاری قرار می‌دهد تا او عادت خود را به مرور زمان کاهش دهد. این اپلیکیشن با انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق سعی می‌کند عادت سیگار کشیدن را در فرد مذکور کنار بگذارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − پنج =