ارتقای کیفیت شبکه زیرساخت کشور

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از گسترش و ارتقای کیفی شبکه زیرساخت در شش ماه آینده خبر داد و گفت: مهمتر از توسعه و ظرفیت شبکه، پایداری آن است.

موبنا – به گزارش موبنا، جلسه هم اندیشی مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت، با حضور مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، معاونان ، مدیران ستادی و مدیران استانی این شرکت، برگزار شد.
عباسی شاهکوه با اشاره به اجرایی شدن پروژه تدبیر از افزایش ظرفیت قابل توجهی در بخش انتقال خبر داد و گفت: ظرف چهار ماه آینده در بخش “آی پی” گشایش‌های خوبی در شبکه زیرساخت ایجاد می‌شود؛ همچنین در شش ماه آینده شبکه زیرساخت با کیفیت عالی گسترش می یابد.
به گفته او، افزایش کیفیت سرویس های زیرساختی موجب می شود تا اپراتورها بر بستر این شبکه سرویس های بهتری ارایه دهند و هیچ تنگنای ارتباطی به دلیل مشکلات زیرساختی وجود نداشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه مهمتر از توسعه و ظرفیت شبکه، پایداری آن است ادامه داد: این پایداری متکی به شما مدیران استانی است تا با قراردادهای نگه داری در جهت سرویس دهی مطلوب حرکت کنید.
عباسی شاهکوه خطاب به مدیران استانی با اشاره به اینکه بخش نگه داری و حفاظت از اموال شرکت به دست شما است اظهار کرد: مرزبندی به دلیل تغییرات ساختاری نادرست است؛ چراکه همه ما در یک وزارتخانه درحال خدمت گذاری هستیم؛ هرجا نیاز باشد اختیارات بیشتری به استان‌ها می دهیم تا کار به صورت روان‌تر انجام شود.
وی با اشاره به اینکه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سیاست اتصال همه روستاهای کشور به فیبر نوری دنبال می شود، افزود: در برنامه ششم توسعه وزارت ارتباطات مکلف شده است که ۸۰ درصد خانوارها را به اینترنت با سرعت ۲۰ مگابیت بر ثانیه دسترسی دهد.
او به موضوع تغییر ساختار استان ها اشاره کرد و گفت: لازم است این تغییرات را با نگاه فرصت محور بنگریم؛ سیاست وزارتخانه آن است که در هر استان یک نقطه تماس با بیرون از وزارت ارتباطات وجود داشته باشد و آن را تقویت کند.
مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به این که برخی اشکالات در موضوع تغییر ساختار قابل حل است، گفت: لازم است در این زمینه، نمایندگان استانی در راستای بیان مستدل ساختار تفصیلی انتخاب و دیدگاه‌های خود را مطرح کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 20 =

دنبال کنید @ اینستاگرام