نکته : برای استفاده از دو نوع موتورسیکلت موجود در این بازی، باید آن را با پرداخت هزینه ناچیز به نسخه کامل ارتقا دهید.

با انجام بازی موتوری تک چرخ، تجربه جالبی از موتورسواری خواهید داشت.

بازی تک چرخ با موتور

 

پرش از سکویی به سکوی دیگر

قانون بازی موتوری تک چرخ این است که نباید به موانع برخورد کنید و در عین حال، از نزدیک شدن چرخ جلوی موتورسیکلت به زمین جلوگیری نمایید. همین قانون ساده باعث شده تا گیم پلی بازی فوق، چالش برانگیز باشد و شما برای پیمودن مسافت بیشتر در هر دور، از خود تلاش بیشتری نشان دهید. مسیر حرکت موتورسیکلت، سکوهایی هستند که بین آنها فاصله وجود دارد و درواقع، تنظیم کردن محل فرود روی سکوها دشوار است. علاوه بر این موانعی هم بر سر راه ظاهر میشوند و کار را سخت تر میکنند.

برای کنترل موتورسیکلت در این بازی، سه دکمه گاز، ترمز و پرش در اختیار شما قرار میگیرد. حالا باید با ایجاد تعادل بین زمان گاز دادن، ترمز گرفتن و پرش کردن از روی سکویی به سکوی دیگر بروید و مواظب برخورد به موانع هم باشید. در هر دور، بیشترین مسافتی که به این ترتیب طی میشود به عنوان رکورد شما در جدول رتبه بندی ثبت میگردد.

 

نکته : بعد از هر باخت، یک تبلیغ ویدیویی به نمایش درمی آید.

 

عبور از موانع با موتور

 

درباره گرافیک و صدای بازی بدانید

باید گفت که موتوری تک چرخ از لحاظ گرافیکی با نمونه های حرفه ای فاصله دارد. در کل مسیر با یک تصویر پس زمینه معمولی و عناصری با طراحی ساده روبرو هستید که هر از گاه برای تنوع، تغییری در رنگ آسمان به وجود می آید. البته طراحی کاراکتر و دو نوع موتورسیکلت موجود در کنار افکت های صوتی و دیالوگ های جالب، کمی به جذابیت های بازی افزوده اند. اجرای انیمیشن ها نیز بدون نقص انجام میشود هرچند میتوانست خلاقانه تر باشد. انتظار میرفت در طراحی منوها و پیاده سازی تجربه کاربری آنها، دقت نظر بیشتری صرف گردد.

 

اگر فکر میکنید در موتورسواری آن هم با یک چرخ مهارت دارید، میتوانید بازی موتوری تک چرخ را در اوقات فراغت خود انجام دهید. این بازی اندرویدی به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت است.

بازی های موتوری

قابلیت ها و نقاط قوت بازی

  • گیم پلی جالب و چالش برانگیز
  • امکان رقابت با سایر کاربران
  • اجرای روان در اکثر گوشی ها
  • گرافیک خوب
نقاط ضعف بازی

  • سادگی بیش از حد در گیم پلی
  • تنوع کم موتورسیکلت ها
  • یکنواختی در گرافیک