حضور بانک تجارت در سومین نمایشگاه صنعت پرداخت

بانک تجارت به همراه هولدینگ مالی خود در سومین نمایشگاه تراکنش ایران حضور فعال دارد.

موبنا – به گزارش موبنا، سومین نمایشگاه تراکنش ایران با حضور ۱۶۷ بانک شرکت و استارت آپ از سه شنبه دوم آبان ماه فعالیت خود را آغاز کرد.
بانک تجارت در غرفه های ۳۳ و ۳۴ سالن تهران ، نمایشگاه تخصصی تهران آخرین خدمات و دستاوردهای خود در حوزه صنعت پرداخت را به نمایش گذاشه است.
غرفه های بانک تجارت با بخش های مختلفی همچون آسان خرید، بانکداری شرکتی، بازاریابی و طراحی خدمات بانکی، بانکداری الکترونیک، بین الملل و خدمات ارزی و ارتباط مشتریان پذیرای بازدیدکنندگان از نمایشگاه است.
کارشناسان بانک تجارت طی روزهای سه شنبه دوم تا پنجشنبه چهارم آبان ماه در این نمایشگاه آماده پاسخگویی به فعالان عرصه پرداخت کشور هستند.
شرکت های ایران کیش و سیمرغ تجارت از جمله شرکت های هولدینگ بانک تجارت نیز در این نمایشگاه حضور فعال دارند. ایران کیش در این نمایشگاه خدمت آسان خرید(شبکه خرید وفروش اقساطی کالا و خدمات) و پرداخت نوین پات را برای بازدیدکنندگان تشریح می کند. سیمرغ تجارت نیز خدمت کیف پول الکترونیک بانک تجارت را به معرض نمایش گذاشته است. همچنین خدماتی همچون موبایل بانک تجارت سبزپرداز و تجارت پی از جمله دیگر خدمات بانک تجارت است که در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان معرفی می شود.
مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه تراکنش با حضور کاتب عضو هیئت‌رئیسه مجلس ، کریمی نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، ندیمی بوشهری معاون وزیر اقتصاد و مقدم مدیر عامل بانک تجارت همراه بود.
نمایشگاه تراکنش ایران (ITE 2017) به همراه جشنواره بزرگ فین‌تک ایران از دوم تا چهارم آبان ماه در مجتمع نمایشگاه شهر (بوستان گفت‌و‌گو) در حال برگزاری است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + سیزده =