برای نخستین بار با این اتومبیل جدید آشنا شوید: BMW X2 (+عکس)

سری خودروهای X2 در مقایسه با BMW X1 زیباتر ساخته شده است و آن را می‌توان مشابه اتومبیل‌های کوپه دانست.

موبنا – شرکت BMW نخستین بار اوایل سال جاری میلادی تایید کرد که مدل مفهومی سری جدید اتومبیل‌های خود موسوم به X2 را در نقاط مختلف اروپا مورد آزمایش قرار می‌دهد و برای آن قابلیت‌های ویژه‌ای در نظر گرفته است. این اتومبیل کراس‌اوِر که مبتنی بر پلتفرم با دیفرانسیل جلو ساخته شده است، حالت ویژه برای چرخش تمامی چرخ‌ها را شامل می شود و قرار است از سال آینده به صورت عمومی وارد بازار شود.

سری خودروهای X2 در مقایسه با BMW X1 زیباتر ساخته شده است و آن را می‌توان مشابه اتومبیل‌های کوپه دانست. آن دسته از افرادی که به سری اتومبیل‌های X1 علاقه دارند و در عین حال فضا و کاربردهای بیشتری از این اتومبیل‌ها طلب می‌کنند X2 بهترین گزینه برای آنها محسوب می‌شود که با طراحی جدید و زیبا در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

سری اتومبیل‌های X2 از نظر قدرت و توانایی منبع برق مشابه X1 را در خود جا داده است و بنابراین پیش‌بینی می‌شود موتور دیزلی و بنزینی کوچک‌تر در آنها به کار رود.

اتومبیل BMW X2 چندین بار توسط عکاسان شکار شده است و اگرچه هنوز شرکت آلمانی BMW عکس‌های رسمی آن را منتشر نکرده است، ولی در اینجا می‌توانید آخرین عکس‌های گرفته شده از این خودرو جدید را مشاهده کنید.

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =