مقاوم‌ترین قاب گوشی جهان عرضه شد (+فیلم)

قاب جدید «دی‌برند» با نام «گریپ» شناخته می‌شود و شرکت سازنده از آن به عنوان «مقاوم‌ترین قاب جهان» یاد می‌کند.

موبنا – شرکت «دی‌برند» از سال‌ها قبل در زمینه تولید قاب‌های تلفن همراه فعالیت می‌کرد و بیشتر قاب‌هایی که تا امروز وارد بازار کرد ضخامت بسیار کم و ظاهر زیبا داشت که همین مسئله باعث می‌شد این قاب‌ها مقاومت چندان زیادی نداشته باشند. قاب‌های ساخته شده در این شرکت از بهترین مواد تولید می شوند و ظاهر زیبای آنها بر محبوبیت این محصولات جانبی افزوده است.

اما این طور که خبرهای جدید نشان می‌دهد «دی‌برند» آمادگی آن را دارد تا قاب‌های مقاوم‌تر هم تولید کند و آخرین محصول شرکت مذکور به گونه‌ای ساخته شده است که از آن با نام «مقاوم‌ترین قاب جهان» یاد می‌کنند.

در بازار امروزی که برای هر گوشی هوشمند هزاران مدل قاب مختلف عرضه می‌شود، چنین محصولی کاملا متفاوت می‌نماید. قاب جدید «دی‌برند» با نام «گریپ» شناخته می‌شود و شرکت سازنده از آن به عنوان «مقاوم‌ترین قاب جهان» یاد می‌کند. این لایه مقاوم به گونه‌ای است که روی آن می‌توان قاب‌های زیبا و ظریف را هم مورد استفاده قرار داد.

 

 

قاب «دی‌برند گریپ» برای تمام پرچمداران موجود در بازار جهانی ساخته شده است و هنوز قیمت نهایی آن مشخص نیست. از جمله گوشی‌های هوشمندی که این قاب برای آنها ساخته شده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: گلکسی نوت ۸ سامسونگ، گلکسی اس۸ پلاس سامسونگ، گلکسی اس۸ سامسونگ، گلگسی اس۷ اِج سامسونگ، آیفون اکس اپل، آیفون ۸ پلاس اپل، آیفون ۸ اپل، آیفون ۷ پلاس اپل، آیفون ۷ اپل، آیفون ۶اس پلاس اپل، آیفون ۶اس اپل، آیفون ۶ پلاس اپل، آیفون ۶ اپل، پیکسل ۲ گوگل، پیکسل اکس‌ال ۲ گوگل، پیکسل گوگل، پیکسل اکس‌ال گوگل، وان‌پلاس ۵، وان‌پلاس ۳تی، وان‌پلاس ۳، و نکسوز ۶پی.

Tag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 6 =

دنبال کنید @ اینستاگرام