اعطای آخرین مجوز قانونی برای اولین گوشی خم‌شدنی سامسونگ (+عکس)

این گوشی هوشمند با کد SM-G888N0 در «آژانس ملی رادیو» کره جنوبی تایید شد و دقیقا مشابه همان مدلی است که در ژوئیه امسال مجوز بلوتوث را از سازمان مربوطه دریافت کرد.

موبنا – بر اساس آخرین شایعات موثقی که این روزها در خبرگزاری‌های مختلف منتشر می‌شود، سامسونگ در حال کار کردن روی سری جدیدی از گوشی‌های هوشمند خود است که از آن با نام «گلکسی اکس» یاد می‌کنند که البته باید گفت اکس در این نامگذاری به معنای عدد ۱۰ که اپل برای گوشی هوشمند «آیفون اکس» استفاده کرده است، نخواهد بود. در این سری از محصولات سامسونگ گوشی‌های هوشمند منعطف و خم‌شدنی تولید می‌شوند و قرار است سال ۲۰۱۸ میلادی نخستین مدل از آن وارد بازار شود.

«کو دونگ-جین» مدیر مرکز توسعه دستگاه‌های موبایلی سامسونگ دو هفته قبل بیانیه‌ای را در این زمینه منتشر کرد. هم‌اکنون پیش‌بینی می‌شود که سری گوشی‌های «گلکسی اکس» مراحل پایانی توسعه را پشت سر می‌گذارد و «آژانس ملی رادیو» در کره جنوبی مجوز رسمی گیرنده‌های رادیویی برای این نخستین دستگاهی که در این خانواده تولید می‌شود را هم اعطا کرده است.

این گوشی هوشمند با کد SM-G888N0 در «آژانس ملی رادیو» کره جنوبی تایید شد و دقیقا مشابه همان مدلی است که در ژوئیه امسال مجوز بلوتوث را از سازمان مربوطه دریافت کرد. هم‌اکنون با اعطای آخرین مجوز به نظر می‌رسد که «گلکسی اکس سامسونگ» زمان طولانی برای ورود به بازار را طی کرده است و فاصله کوتاهی تا فروش عمومی دارد.

این گوشی هوشمند با کد «پروژه دره» در سامسونگ توسعه میابد و شرکت کره‌ای تصمیم دارد پس از عرضه «آیفون اکس» نام آن را تغییر دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهارده =

دنبال کنید @ اینستاگرام