درخشش مفهومی ها در آلمان! (+عکس)

حضور مستمر و پرقدرت در این رویداد بین المللی برای خودروسازان برترجهان اهمیت بسیار زیادی دارد از این رو هر دوره بهترین های خود را روانه این نمایشگاه می کنند تا بر میزان اعتبار و شهرت خود بیافزایند.

موبنا – نمایشگاه بین المللی خودروی فرانکفورت موسوم به فرانکفورت اتو شو بزرگترین نمایشگاه خودرویی جهان است. این گردهمایی هر دو سال یکبار توسط انجمن صنعت خودروی آلمان برگزار می شود. حضور مستمر و پرقدرت در این رویداد بین المللی برای خودروسازان برتر جهان اهمیت بسیار زیادی دارد از این رو هر دوره بهترین های خود را روانه این نمایشگاه می کنند تا بر میزان اعتبار و شهرت خود بیافزایند.
امسال نیز فرانکفورت میزبان آخرین پیشرفت های دنیای خودرو شده تا برترین های جهان طی این رویداد به نمایش دستاوردهای خود بپردازند. در این رویداد بزرگ آخرین تولیدات خودروسازان برتر، تیونرها، تولیدکنندگان لوازم جانبی و همچنین آینده پردازی مفهومی ها به نمایش گذاشته می شود. اگر نمایشگاه فرانکفورت بهترین نمایشگاه خودروی جهان نباشد قطعا جز پنج گردهمایی برتر جهان در حوزه خودرو قرار می گیرد.
یکی از پرمخاطب ترین بخش های شصت و هفتمین دوره نمایشگاه خودروی فرانکفورت به محصولات مفهومی کمپانی های مطرح اختصاص دارد، آنهم در شرایطی که در دوران خاصی برای خودروهای الکتریکی قرار داریم و ارزش این کلاس بیش از هر زمانی مدنظر قرار گرفته است. از این رو در ادامه مطلب نگاهی خواهیم داشت به برترین مفهومی های نمایشگاه امسال، با پول نیوز همراه باشید.


ب ام و  آی ویژن داینامیک 

مرسدس بنز ایی کیو اِی


 

بورگوارد ایسابلا


فولکس واگن آی. دیرنو سیمبیوزمایباخ ۶ کابریولتآئودی اِیکوناسمارت ویژن ایی کیو فورتومرسدس بنز ویژن توکیو

 منبع: پول نیوز | نویسنده: سمیه علی اصغری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام