دسترسی سریع و آسان به اطلاعات حساب با کد بانک سینا

در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و به منظور تسهیل در انجام خدمات بانکی، بانک سینا سامانه کدبانک را به مشتریان ارائه کرده است.

موبنا – به گزارش موبنا، بنابر اعلام بانک سینا، کاربران با استفاده از کدبانک می‌توانند اطلاعات مربوط به حساب خود را از طریق پیامک به صورت برخط در تلفن همراه دریافت کنند و علاوه بر برخورداری از مزایایی همچون سرعت و دقت بالا در ارائه اطلاعات، اشغال نبودن خط ارتباطی و پاسخگویی به صورت شبانه‌روزی، موجب صرفه‌جویی در وقت و انرژی مشتریان نیز می‌شود.
بر اساس این گزارش، یکی از مشکلات در انجام عملیات بانکی با استفاده از سرویس پیامک، به خاطر سپردن کدها و دستورات اجرای عملیات‌های مختلف توسط مشتریان است که سامانه کد بانک سینا این دستورات را در قالب نرم‌افزار ارائه داده است و مشتریان با استفاده از آن می‌توانند به راحتی به اطلاعات حساب خود دسترسی پیدا کنند.
از جمله خدماتی که می‌توان به وسیله کدبانک سینا به آن دسترسی پیدا کرد عبارتند از: دریافت اطلاعات شعب، دریافت موجودی سپرده در لحظه، دریافت موجودی سپرده در تاریخ مشخص، دریافت موجودی سپرده به صورت متوالی، دریافت گردش روز سپرده، دریافت گردش سپرده در تاریخ مشخص، دریافت چند گردش آخر سپرده، دریافت صورت وضعیت چک، دریافت لیست تسهیلات مشتری، دریافت مشخصات تسهیلات دریافتی مشتری، لیست کارت‌های مشتری و مسدود کردن یک کارت خاص.
در حال حاضر نسخه IOS این نرم‌افزار از طریق وب‌سایت اینترنتی بانک سینا در دسترس هموطنان قرار دارد و نسخه اندروید سامانه نیز به زودی تهیه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =

دنبال کنید @ اینستاگرام