نتایج مسابقات را پیش بینی کنید، شارژ هدیه بگیرید!

احتمالا شما و دوستانتان تا به حال نمی‌دانستید که با شرکت در مسابقات و رقابت‌ها می‌توانید به صورت رایگان شارژ سیم کارت، بسته‌های اینترنتی و کارت هدیه دریافت کنید! اما اپلیکیشن پله این امکان را برایتان فراهم کرده است؛ پس همین حالا دستگاه اندرویدی خود را برداشته و با نصب پله، شانس خود را امتحان کنید.

موبنا – با وجود امکانات گسترده و همچنین گرافیک بالایی که در پله تعبیه شده، این برنامه تنها حدود ۵ مگابایت از حافظه دستگاه شما را اشغال می‌کند؛ این کم حجم بودن رابطه مستقیمی با سرعت بالای نصب آن نیز خواهد داشت.پله

در بدو ورود می‌بایست نسبت به ثبت حساب کاربری خود از طریق شماره موبایل و به دنبال آن تایید کد احراز هویت خود اقدام کنید. سپس به صفحه خرید شارژ و بسته اینترنت ارجاع داده می‌شوید که به صورت پیش فرض به عنوان صفحه اصلی در نظر گرفته شده است. قابل ذکر است که با هر باز خرید از این صفحه، امتیازی کسب می‌کنید که راهی برای شرکت در قرعه کشی و کسب جوایز نفیس نیز خواهد بود.

منوی میانبر نرم افزار که محل قرارگیری آن در سمت راست نوار ابزار است، امکاناتی نظیر «پیش بینی مسابقات فوتبال، دریافت شارژ هدیه و فروشگاه» را در اختیار شما قرار می‌دهد.

زمانی که با خرید شارژ و یا پیش بینی مسابقات، موفق به کسب امتیازات بالایی شدید، قادر به دریافت شارژ هدیه و کارت هدیه استفاده از مراکز طرف قرار داد با پله خواهید بود.

در ادامه به بررسی نقاط قوت و ضعف این برنامه سرگرم کننده و کارآمد خواهیم پرداخت.

نقاط قوت:پله

• امکان شرکت در قرعه کشی با خرید شارژ و بسته اینترنتی

• امکان پیش بینی مسابقات و کسب امتیاز

• دریافت شارژ هدیه با امتیازات کسب شده

• دریافت کارت هدیه استفاده از خدمات مراکز طرف قرارداد

نقاط ضعف:

• در این برنامه نواقصی مشاهده نشد

با نصب پله علاوه براین که تجربه یک رقابت شیرین با دوستانتان را کسب می‌کنید، در قرعه کشی نیز شرکت داده شده و برنده جوایز نقدی و غیر نقدی خواهید شد.

کافه‌بازار
  • نتایج مسابقات را پیش بینی کنید، شارژ هدیه بگیرید!
  • نتایج مسابقات را پیش بینی کنید، شارژ هدیه بگیرید!
  • نتایج مسابقات را پیش بینی کنید، شارژ هدیه بگیرید!

 

 منبع: پانوشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =

دنبال کنید @ اینستاگرام