جایزه ۲۰۰ هزار دلاری سامسونگ برای شناسایی حفره امنیتی

این طرح ۳۸ دستگاه موبایلی را تحت پوشش قرار می‌دهد که تمامی آنها از ۲۰۱۵ به بعد ساخته شده‌اند و البته سرویس‌های این شرکت از جمله «سامسونگ پِی»، «سامسونگ پَس»، «بیکسبای» و ... هم در برنامه مذکور قرار می‌گیرند.

موبنا – سامسونگ «طرح پاداش امنیت موبایلی» را راه‌اندازی کرد تا بر اساس آن هر کس که بتواند یک گزارش امنیتی مبنی بر حفره‌ها و اختلالات موجود در دستگاه‌های این شرکت را شناسایی کند از ۲۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار جایزه نقدی بگیرد.

این طرح ۳۸ دستگاه موبایلی را تحت پوشش قرار می‌دهد که تمامی آنها از ۲۰۱۵ به بعد ساخته شده‌اند و البته سرویس‌های این شرکت از جمله «سامسونگ پِی»، «سامسونگ پَس»، «بیکسبای» و … هم در برنامه مذکور قرار می‌گیرند.

هکرها یا کاربران معمولی به منظور شرکت در طرح مذکور می‌بایست حفره امنیتی را در آخرین به‌روزرسانی که برای دستگاه ارایه شده است شناسایی کند و آن را به شرکت سازنده گزارش دهند. نکته جالب اینجاست که سامسونگ به دنبال حفره‌های امنیتی می‌گردد که می‌تواند بدون دخالت فیزیکی دسترسی هکرها را فراهم کند یا به عبارت دیگر دستگاه بدون آنکه به ابزار دیگری متصل باشد، هک شود.

شرکت کنندگان در این طرح اجازه ندارند کشفیات خود را پیش از بررسی‌های دقیق سامسونگ به صورت عمومی منتشر کنند. بررسی‌های سامسونگ در این زمینه می‌تواند از چند روز تا چند ماه ادامه یابد. برای آنکه مطلع شوید کدام دستگاه‌ها و خدمات در این طرح قرار می‌گیرند می‌توانید به سایت اینترنتی شرکت مذکور مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دنبال کنید @ اینستاگرام