مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد:

تاکید بر اهمیت مصوبه بانک مرکزی مبنی بر رعایت نرخ سود بانکی

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به تصمیم شورای پول و اعتبار مبنی بر رعایت نرخ سود بانکی، مصوبه اخیر بانک مرکزی را در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال با کاهش هزینه‌های تامین مالی بخش مولد اقتصاد کشور، حائز اهمیت و لازم الاجرا دانست.

موبنا – به گزارش موبنا، حسین محمد پورزرندی مدیرعامل بانک شهر با بیان این مطلب گفت: رعایت نرخ‌های اعلام شده از سوی بانک مرکزی از تاریخ یازدهم شهریورماه امسال، به صورت علی‌الحساب لازم‌الاجرا بوده و به طور حتم، این بانک نیز بر اجرای آن متعهد است.

وی افزود: قطعا بر اساس ضوابط بانک مرکزی، نحوه پیش‌بینی و محاسبات مربوط به تعیین نرخ سود علی‌الحساب و تفاوت آن با نرخ سود قطعی در پایان دوره مالی، به عنوان شاخص مهم در ارزیابی عملکرد صحیح و حرفه‌ای، در برنامه‌های این بانک مد نظر قرار می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه تمامی اقدامات بانک شهر مطابق با سیاست‌های ابلاغی دولت، شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی بوده و با تمام توان بر اجرای آن تاکید دارد، بیان کرد: امیدواریم که سایر بانک‌های کشور نیز تابع سیاست‌های ابلاغی باشند و بر اساس آن حرکت کنند.

مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد: این مصوبات، قطعا در راستای رونق اقتصاد کشور است و امیدواریم اجرای آن مربوط به یک دوره کوتاه‌مدت نبوده و تداوم داشته باشد.

پورزرندی در ادامه بیان کرد: با اقدامات بانک مرکزی در ساماندهی و برخورد با موسسات غیرمجاز، هم‌اکنون شاهد هستیم که یکی از مشکلات اصلی در راه کاهش نرخ سود پول در کشور برطرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام