مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد:

تاکید بر اهمیت مصوبه بانک مرکزی مبنی بر رعایت نرخ سود بانکی

مدیرعامل بانک شهر با اشاره به تصمیم شورای پول و اعتبار مبنی بر رعایت نرخ سود بانکی، مصوبه اخیر بانک مرکزی را در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال با کاهش هزینه‌های تامین مالی بخش مولد اقتصاد کشور، حائز اهمیت و لازم الاجرا دانست.

موبنا – به گزارش موبنا، حسین محمد پورزرندی مدیرعامل بانک شهر با بیان این مطلب گفت: رعایت نرخ‌های اعلام شده از سوی بانک مرکزی از تاریخ یازدهم شهریورماه امسال، به صورت علی‌الحساب لازم‌الاجرا بوده و به طور حتم، این بانک نیز بر اجرای آن متعهد است.

وی افزود: قطعا بر اساس ضوابط بانک مرکزی، نحوه پیش‌بینی و محاسبات مربوط به تعیین نرخ سود علی‌الحساب و تفاوت آن با نرخ سود قطعی در پایان دوره مالی، به عنوان شاخص مهم در ارزیابی عملکرد صحیح و حرفه‌ای، در برنامه‌های این بانک مد نظر قرار می‌گیرد.

وی با تاکید بر اینکه تمامی اقدامات بانک شهر مطابق با سیاست‌های ابلاغی دولت، شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی بوده و با تمام توان بر اجرای آن تاکید دارد، بیان کرد: امیدواریم که سایر بانک‌های کشور نیز تابع سیاست‌های ابلاغی باشند و بر اساس آن حرکت کنند.

مدیرعامل بانک شهر تصریح کرد: این مصوبات، قطعا در راستای رونق اقتصاد کشور است و امیدواریم اجرای آن مربوط به یک دوره کوتاه‌مدت نبوده و تداوم داشته باشد.

پورزرندی در ادامه بیان کرد: با اقدامات بانک مرکزی در ساماندهی و برخورد با موسسات غیرمجاز، هم‌اکنون شاهد هستیم که یکی از مشکلات اصلی در راه کاهش نرخ سود پول در کشور برطرف شده است.

Print Friendly, PDF & Email

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام