گوشی هوشمند ۹۰ دلاری مجهز به دوربین دوگانه (+عکس)

برای این محصول بدنه فلزی، حسگر اثر انگشت، نمایشگر باکیفیت، باتری پرظرفیت و دوربین دوگانه در نظر گرفته شده است

موبنا، رضا خواجه‌وند – استفاده از دو حسگر تصویربرداری در کنار یکدیگر اتفاق جدیدی است که در گوشی‌های هوشمند مشاهده می‌شود و شرایط به گونه‌ای پیش می‌رود که در آینده نزدیک تعداد زیادی از این گوشی‌ها به دست کاربران جهانی می‌رسد. اگر شما هم جزء آن دسته از کاربرانی هستید که یک دستگاه گوشی هوشمند پیشرفته برای خود خریداری کنید بهتر است بدانید که به احتمال قوی محصول مورد علاقه شما چنین قابلیتی را در خود جا داده است.

با این وجود هم‌اکنون دیده می‌شود برخی گوشی‌های میان‌رده هم چنین قابلیتی را در خود جا داده‌اند و البته هنوز تعداد زیادی از این مدل گوشی‌ها در بازار موجود نیست. یکی از گوشی‌های هوشمند میان رده که هم‌اکنون با دوربین دیجیتالی دوگانه در بازار عرضه شده است و قیمت خیلی ارزانی دارد «بلک‌ویوو آ۹ پرو» نامگذاری شده است و تنها با پرداخت ۹۰ دلار می‌توانید آن را خریداری کنید.

مهم‌ترین نکته‌ای که این گوشی هوشمند را از تمام محصولات مشابه مجزا می‌کند حسگر دوگانه تصویربرداری آن است. حسگر تصویربرداری اصلی این گوشی هوشمند کیفیت ۸ مگاپیکسلی دارد و حسگر ثانوی آن هم با کیفیت ۰.۳ مگاپیکسلی تصویربرداری می‌کند. اگرچه این کیفیت دوربین چندان قابل قبول نیست، ولی برای گوشی هوشمندی با این قیمت می‌تواند بسیار قابل ملاحظه باشد.

برای این محصول بدنه فلزی، حسگر اثر انگشت، نمایشگر باکیفیت، باتری پرظرفیت و دوربین دوگانه در نظر گرفته شده است و به همین خاطر با هزینه اندکی که می‌پردازید می‌توانید یک دستگاه قابل قبول را در اختیار بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 10 =