مدل ویژه ساعت هوشمند «گیِر اس۳» سامسونگ با بدنه‌ای از طلای ۲۴ عیار (عکس)

این ساعت هوشمند منحصر به‌فرد ۶۰۰ دلار قیمت دارد که به عبارت دیگر می‌توان گفت قیمت آن نسبت به مدل اصلی دو برابر شده است.

موبنا، رضا خواجه‌وند – اگرچه دستگاه‌های الکترونیکی لوکس ساخته شده از طلا و الماس مشتری چندانی ندارند و مورد توجه همگان قرار نمی‌گیرند، ولی برخی شرکت‌ها همچنان تاکید دارند چنین محصولات منحصر به‌فردی را روانه بازار کنند. به هر حال با وجود اینکه یک دستگاه گوشی هوشمند با بدنه طلا ممکن است چندان به چشم نیاید، ولی یک ساعت مچی هوشمند با قاب طلا می‌تواند شما را از دیگر کاربران متمایز کند.

اگر تمایل دارید چنین محصولی را در اختیار داشته باشید، هم‌اکنون مدل ویژه از ساعت مچی هوشمند «گیِر اس۳» سامسونگ با بدنه‌ای از طلای ۲۴ عیار وارد بازار شده است.

این ساعت هوشمند منحصر به‌فرد ۶۰۰ دلار قیمت دارد که به عبارت دیگر می‌توان گفت قیمت آن نسبت به مدل اصلی دو برابر شده است. شرکت «دی بیلاس» که این ساعت‌ها را تولید کرد، دو لایه طلا با ضخامت قابل ملاحظه روی بدنه آن کشیده است.

شرکت «دی بیلاس» توضیح داد ساعت مچی هوشمند «گیِر اس۳» با بدنه‌ای از جنس طلا همچنان برای رفتن به استخر مناسب است و اصلاحاتی که روی بدنه آن اعمال شده قابلیت‌های ضدآب دستگاه را با مشکل مواجه نکرده است. توجه داشته باشید این ساعت مچی هوشمند با بند اصلی عرضه می‌شود و البته سگک بند از طلا ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 6 =