۱۰ درصد صاحبان آیفون سراغ «گلکسی اس۸» می‌روند

علاوه بر این ۳۸ درصد صاحبان آیفون اعلام کردند که به دلیل قیمت بالایی که دو گوشی هوشمند «گلکسی اس۸» و «گلکسی اس۸پلاس» دارند، از خرید این محصول منصرف شده‌اند.

موبنا، رضا خواجه‌وند – به گفته شرکت بریتانیایی «اینشورنس۲گو» که در زمینه بیمه دستگاه‌های موبایلی فعالیت می‌کند، بخشی از کاربران آیفون تمایل دارند این گوشی هوشمند را کنار بگذارند تا «گلکسی اس۸» سامسونگ را خریداری کنند.

بر اساس بررسی‌های صورت گرفته توسط این مرکز مشخص شد ۱۰ درصد صاحبان آیفون اعلام کردند که تصمیم دارند به زودی یک دستگاه گوشی هوشمند «آیفون ۸» یا «آیفون ۸پلاس» را خریداری کنند.

در این نظرسنجی ۳۶ درصد صاحبان آیفون اعلام کردند که سراغ پرچمداران جدید سامسونگ نمی‌روند، زیرا باتری گوشی هوشمند «گلکسی نوت۷» سامسونگ آتش گرفته بود و هم‌اکنون این احتمال وجود دارد که گوشی هوشمند جدید هم با مشکلات مشابه روبرو شود.

علاوه بر این ۳۸ درصد صاحبان آیفون اعلام کردند که به دلیل قیمت بالایی که دو گوشی هوشمند «گلکسی اس۸» و «گلکسی اس۸پلاس» دارند، از خرید این محصول منصرف شده‌اند.

بر اساس این مطالعه مشخص شد ۳۰ درصد کاربرانی که گوشی‌های ال‌جی را مورد استفاده قرار می‌دهند تمایل به خرید «گلکسی اس۸» و «گلکسی اس۸پلاس» دارند. از بین آنها ۷۸ درصد اعلام کردند پرچمداران جدید سامسونگ ظاهر و قابلیت‌های کاربردی بهتری نسبت به «ال‌جی جی۶» دارند.

علاوه بر این ۲۷ درصد کاربران اچ‌تی‌سی توضیح دادند که خرید پرچمداران سامسونگ را ترجیح می‌دهند و همچنین ۵۸ درصد کاربرانی که هم‌اکنون یک دستگاه گوشی هوشمند سامسونگ در اختیار دارند توضیح دادند که خرید «گلکسی اس۸» یا «گلکسی اس۸پلاس» را در اولویت قرار داده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + هجده =