بهترین گوشی‌های هوشمند میان‌رده با قیمت کمتر از ۴۰۰ دلار (عکس)

اگر تمایل به خرید گوشی هوشمند جدید دارید، بهتر است لیست بهترین پرچمداران ۴۰۰ دلاری که هم‌اکنون در بازار جهانی موجود هستند را در اینجا بخوانید.

موبنا، رضا خواجه‌وند – کارشناسان عرصه دستگاه‌های موبایلی خانواده جدیدی را در این زمینه تعریف کرده‌اند که از آن با نام «پرچمداران ۴۰۰ دلاری» یاد می‌شود. در این دسته از محصولات الکترونیکی بهترین و پیشرفته‌ترین گوشی‌های هوشمند با میانگین قیمت ۴۰۰ دلار عرضه شده‌اند و کاربران با پرداخت این هزینه اندک می‌توانند همه امکانات و قابلیت‌های مورد نیاز خود را در اختیار بگیرند.

به گفته کارشناسان، این دسته از محصولات از نظر قابلیت‌ و امکانات داخلی نسبت به دیگر گوشی‌های میان‌رده پیشرفته‌تر هستند و می‌توانند با آنها رقابت کنند. با این توضیح، برای آنکه بخواهید امکانات مورد نیاز خود را در یک دستگاه موبایلی در اختیار داشته باشید نیاز نیست حداقل ۷۰۰ دلار بپردازید تا یک گوشی پیشرفته بخرید.

«پرچمداران ۴۰۰ دلاری» امکانات ویژه‌ایرا در خود جا داده‌اند و البته از نظر طراحی و شکل ظاهری بسیار قابل قبول هستند. این گوشی‌های هوشمند در بازارهای مختلف جهان عرضه می شوند و عموم کاربران به آنها دسترسی دارند.

اگر تمایل به خرید گوشی هوشمند جدید دارید، بهتر است لیست بهترین پرچمداران ۴۰۰ دلاری که هم‌اکنون در بازار جهانی موجود هستند را در اینجا بخوانید.

زدتی‌ای آکسون ۷ – قیمت مدل ۶۴ گیگابایتی: ۴۰۰ دلار

برای این گوشی هوشمند چینی نمایشگر لمسی ۵.۵ اینچی در نظر گرفته شده است که تصاویر در آن با کیفیت ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل به نمایش درمی‌آید. حسگر اصلی این گوشی هوشمند برای تصویربرداری ۲۰ مگاپیکسلی است و حسگر سلفی آن با کیفیت ۸ مگاپیکسل تصویربرداری می‌کند.

این گوشی هوشمند تراشه قوی اسنپدراگون ۸۲۰ را با چهار هسته ۲۱۵۰ مگاهرتزی شامل می‌شود و از دیگر امکاناتی که در آن به کار گرفته شده است می‌توان به رم ۴ گیگابایتی، باتری ۳۲۵۰ میلی‌آمپری و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی با قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه میکرو-اِس‌دی اشاره کرد.

 

سونی اکسپریا اکس – قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی: ۳۵۰ دلار

برای این گوشی هوشمند نمایشگر ۵ اینچی با کیفیت ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل در نظر گرفته شده است و دوربین اصلی گوشی می‌تواند با کیفیت ۲۳ مگاپیکسل تصویربرداری کند. این گوشی هوشمند دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی را شامل می‌شود و تراشه اصلی آن از نوع اسنپدراگون ۶۵۰ با شش هسته ۱۸۰۰ مگاهرتزی است.

گوشی هوشمند ژاپنی ۳ گیگابایت رم دارد و از دیگر امکانات آن می‌توان به باتری ۲۶۲۰ میلی‌آمپری و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی با قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه میکرو-اِس‌دی اشاره کرد.

 

هوواوی نُوا – قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی: ۳۳۰ دلار

این گوشی هوشمند نمایشگر لمسی ۵ اینچی را در خود جا داده است که تصاویر در آن با کیفیت ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل پخش می‌شوند. برای این گوشی هوشمند دوربین دیجیتالی ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است و تراشه اسنپدراگون ۶۲۵ آن هشت هسته ۲۰۰۰ مگاهرتزی را شامل می‌شود.

این گوشی هوشمند ۳ گیگابایت رم دارد و از دیگر امکانات آن می‌توان به باتری ۳۰۲۰ میلی‌آمپری و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی با قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه میکرو-اِس‌دی اشاره کرد.

 

اچ‌تی‌سی یو پِلِی – قیمت ۴۶۰ دلار

این گوشی هوشمند نمایشگر لمسی ۵.۱۵ اینچی با کیفیت ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل را شامل می‌شود و برای آن دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی در نظر گرفته شده است. این گوشی هوشمند تایوانی تراشه «مدیاتِک هلیو پی۱۰» را به همراه هشت هسته ۲۰۰۰ میلی‌آمپری در خود جا داده است.

گوشی هوشمند جدید رم ۳ گیگابایتی را شامل می‌شود و از دیگر امکانات به کار رفته در آن می‌توان به باتری ۲۵۰۰ میلی‌آمپری، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه میکرو-اِس‌دی اشاره کرد.

 

هوواوی آنر ۸ – قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی: ۴۰۰ دلار – قیمت مدل ۶۴ گیگابایتی: ۴۵۰ دلار

این گوشی هوشمند چینی نمایشگر لمسی ۵.۲ اینچی دارد که می‌تواند تصاویر را با کیفیت ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل به نمایش بگذارد. دوربین اصلی گوشی ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی آن ۸ مگاپیکسلی است و از دیگر امکانات آن می‌توان به تراشه اصلی های‌سیلیکون با هشت هست ۲۳۰۰ مگاهرتزی اشاره کرد.

این گوشی هوشمند ۴ گیگابایت رم دارد، باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپری را شامل می‌شود و ضمن برخورداری از حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی می‌تواند از کارت حافظه میکرو-اِس‌دی هم پشتیبانی کند.

 

آیفون اِس‌ای اپل – قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی: ۴۰۰ دلار – قیمت مدل ۱۲۸ گیگابایتی: ۵۰۰ دلار

برای این گوشی هوشمند نمایشگر کوچک ۴ اینچی در نظر گرفته شده است که تصاویر را با کیفیت ۶۴۰ در ۱۱۳۶ پیکسل به نمایش می‌گذارد و دوربین اصلی آن ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی هم ۱.۲ مگاپیکسلی است. این گوشی هوشمند تراشه آ۹ اپل را با دو هسته ۱۸۴۰ مگاهرتزی شامل می‌شود.

شرکت اپل برای این گوشی هوشمند رم ۲ گیگابایتی، باتری ۱۶۲۴ میلی‌آمپری و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی را در نظر گرفته شده است.

 

سامسونگ گلکسی آ۵ مدل ۲۰۱۷ – قیمت مدل ۳۲ گیگاباتی: ۳۷۰ دلار

این گوشی هوشمند کره‌ای نمایشگر ۵.۲ اینچی دارد که تصاویر را با کیفیت ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل به نمایش می‌گذارد و دوربین اصلی آن ۱۶ مگاپیکسل و دوربین سلفی آن هم ۱۶ مگاپیکسلی است. این گوشی هوشمند تراشه «اکسینوس ۷ اوکتا» ساخت شرکت سامسونگ را با هشت هسته ۱۹۰۰ مگاهرتزی شامل می‌شود.

برای این گوشی هوشمند رم ۳ گیگابایتی، باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپری، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه میکرو-اِس‌دی در نظر گرفته شده است.

 

موتورولا موتو زد پِلِی – قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی: ۴۵۰ دلار

این گوشی هوشمند زیبا نمایشگر ۵.۵ اینچی با کیفیت ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پیکسل را در خود جا داده است که دوربین اصلی آن با کیفیت ۱۶ مگاپیکسل و دوربین سلفی آن با کیفیت ۵ مگاپیکسل تصویربرداری می‌کند. گوشی هوشمند مذکور تراشه اسنپدراگون ۶۲۵ با هشت هسته ۲۰۰۰ مگاهرتزی را در خود جا داده است.

این گوشی هوشمند رم ۳ گیگابایتی، باتری ۳۵۱۰ میلی‌آمپری، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه میکرو-اِس‌دی را شامل می‌شود.

 

ال‌ی جی۵ – قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی: ۲۸۰ دلار

این گوشی هوشمند کره‌ای نمایشگر لمسی ۵.۳ اینچی با کیفیت ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل را شامل می‌شود و دوربین اصلی آن با کیفیت ۱۶ مگاپیکسل و دوربین سلفی آن با کیفیت ۸ مگاپیکسل تصویربرداری می‌کند. برای این گوشی هوشمند تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ با چهار هسته ۲۲۰۰ مگاهرتزی در نظر گرفته شده است.

شرکت کره‌ای ال‌جی این محصول را همراه با رم ۴ گیگابایتی، باتری ۲۸۰۰ میلی‌آمپری، حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی و قابلیت پشتیبانی از کار حافظه میکرو-اِس‌دی روانه بازار می‌کند.

 

وان‌پلاس ۳تی – قیمت مدل ۶۴ گیگابایتی: ۴۴۰ دلار – قیمت مدل ۱۲۸ گیگابایتی: ۴۸۰ دلار

این گوشی هوشمند چینی نمایشگر لمسی ۵.۵ اینچی دارد که تصاویر در آن با کیفیت ۱۰۸۰ در ۱۹۲۰ پکسل به نمایش درمی‌آیند و دوربین اصلی آن با کیفیت ۱۶ مگاپیکسل و دوربین سلفی آن هم با کیفیت ۱۶ مگاپیکسل تصویربرداری می‌کند. برای این گوشی هوشمند تراشه اسنپدراگون ۸۲۱ با چهار هسته ۲۳۵۰ مگاهرتزی در نظر گرفته شده است.

رم این گوشی هوشمند ۶ گیگابایت، ظرفیت باتری آن ۳۴۰۰ میلی‌آمپر و حافظه داخلی دستگاه هم ۱۲۸ گیگابایت در نظر گرفته شده است.

One thought on “بهترین گوشی‌های هوشمند میان‌رده با قیمت کمتر از ۴۰۰ دلار (عکس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 14 =