با این دستگاه همه ابزارهای خانگی یکپارچه می‌شوند (عکس)

«کاووُ» یک ابزار کاربردی کوچک و کاربردی شبیه به گیرنده‌های سِت‌تاپ-باکس است که بر اساس ورودی‌های اچ‌دی‌ام‌آی خود می‌تواند به صورت همزمان هشت دستگاه مختلف را در اختیار بگیرد.

موبنا، رضا خواجه‌وند – برای همه افرادی که از سیم‌های درهم و پیچیده تلویزیون در اتاق نشیمن خسته شده‌اند و تمایل دارند به این بخش از خانه نظم بیشتری ببخشند، «کاووُ» می‌تواند یک راهکار مفید و مناسب باشد. این ابزار کاربردی و کارآمد در شرکت «فیت‌بیت» طراحی شده است و تمام دستگاه‌های الکترونیکی که در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرند را روی یک سیستم و یک نمایشگر واحد یکپارچه می‌کند تا با یک دستگاه کنترلی کوچک بتوانید همه آنها را به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

«کاووُ» یک ابزار کاربردی کوچک و کاربردی شبیه به گیرنده‌های سِت‌تاپ-باکس است که بر اساس ورودی‌های اچ‌دی‌ام‌آی خود می‌تواند به صورت همزمان هشت دستگاه مختلف را در اختیار بگیرد و با یک ابزار کنترلی واحد مدیریت آنها را به راحتی در اختیار شما بگذارد. این ابزار به سیستم تنظیم هوشمند مجهز شده است تا هر دستگاهی که به آن متصل می‌شود را به صورت خودکار شناسایی کند و منابع الکترونیکی مختلف از جمله گیرنده تلویزیونی اپل، گیرنده تلویزیونی روکو، تلویزیون‌های معمولی، تلویزیون‌های کابلی، کنسول‌های بازی و … به راحتی با آن سازگار شوند.

این جعبه کوچک الکترونیکی به شما امکان می‌دهد همه امکاناتی که به صورت جداگانه در دستگاه‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌دهید را به صورت یکپارچه در اختیار داشته باشید. تمامی تعاملات با «کاووُ» بسیار آسان و راحت صورت می‌گیرد و برای یاد گرفتن نحوه فعالیت آن نیاز به کمک ندارید. این دستگاه همچنین یک قابلیت جست‌و‌جوی ویژه را هم در خود جا داده است که به کمک آن می‌توانید برنامه‌های تلویزیون ماهواره‌ای را به صورت جهانی در اختیار بگیرید، لیست ساعت‌های بین‌المللی را روی نمایشگر تلویزیون مشاهده کنید و تیتر اخبار مورد نظر خود را هم مشاهده کنید.

بخش سخت‌افزاری «کاووُ» با بخش نرم‌افزاری آن سازگاری فراوان دارد و دستگاه با شکل ظاهری زیبا که از چوب ساخته شده است در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این باکس کوچک به شما امکان می دهد انواع مختلف گیرنده‌های تلویزیونی ساخت شرکت‌های مختلف مانند گوگل، اپل،‌ نتفلیکس، آمازون و … را با یک دستگاه کنترلی واحد مورد استفاده قرار دهید. در بخش نرم‌افزاری این محصول گیرنده فرمان‌های صوتی فعال شده است و بر این اساس شما می‌توانید با تلویزیون خود صحبت کنید تا فرمان‌های شما را عملی کند.

بدنه چوبی «کاووُ» در رنگ‌های مختلف ساخته شده است تا با سلیقه شما سازگار شود.

 

«کاووُ» یک نرم‌افزار هوشمند را در سخت‌افزار کوچک خود شامل می‌شود تا امکانات مورد نیاز به بهترین شکل ارایه شود.

 

به جز بخش کنترلی، بخش اصلی بدنه دستگاه در یک قاب چوبی قرار گرفته است تا از زیبایی آن لذت ببرید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + شش =

دنبال کنید @ اینستاگرام