مرگ یک پرسنل بیمارستان با تزریق داروی بیهوشی

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ جزییات مرگ یکی از پرسنل بیمارستان امام سجاد (ع) را تشریح کرد.

ساعت ۱۹:۰۰ هفتم اردیبهشت ماه مرگ مشکوک خانمی در بیمارستان امام سجاد (ع) به کلانتری گزارش شد و سریعا ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران در جریان موضوع قرار گرفته و با هماهنگی بازپرس مربوطه عازم محل حادثه شدند.

بر اساس گزارش پلیس مشاهدات کارآگاهان حکایت از آن داشت، زنی ۳۴ ساله که از پرسنل بخش بیهوشی اتاق عمل بیمارستان امام سجاد (ع) بود در سرویس بهداشتی رختکن بانوان جان خود را از دست داده است.

در تحقیقات تخصصی تر از جسد و جمع آوری اطلاعات مشخص شد این خانم در سرویس بهداشتی با تزریق داروی بیهوشی به دستش به عمر خود پایان داده است.

پرسنل بیمارستان نیز درباره جزییات این حادثه گفتند، ما منتظر متوفی در اتاق عمل بودیم که با تاخیر چند دقیقه ای وی مواجه شدیم و سپس در جستجو ها برای پیدا کردنش وی را در سرویس بهداشتی یافتیم و با شکستن درب سرویس بهداشتی توانستیم جسد او را بیرون آورده و به اتاق عمل ببریم که مشخص شد خانم ۳۴ ساله دقایقی پیش فوت کرده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: در این حادثه هیچ گونه جنایتی رخ نداده و فرضیه قتل منتفی است و پرونده جهت یافتن انگیزه این شخص برای چنین اقدامی ادامه دارد.

خروج از نسخه موبایل