معرفی اپلیکیشن GoArt؛ ویرایشگر تصاویر به سبک و سیاق پریزما

یکی از پیامدهای موفقیت پریزما در سراسر دنیا ظهور کلون هایی بود که برای رقابت با آن به فروشگاه های اپلیکیشن پا گذاشتند.

موبنا – پریزما اگر چه دیگر سوژه داغ اپلیکیشن های موبایل نیست، اما همچنان مکانیزم الگوریتمیک و خاص اعمال فیلترهایش میان توسعه دهندگان و کاربران طرفدار دارد. این موضوع را می توانید از موفقیت آخرین محصول تیم سازنده Fotor متوجه شوید که سه ماه بیشتر از ارائه اش در گوگل پلی استور نمی گذرد.

GoArt ویرایشگر تصویری با همان سبک و سیاق آشنای پریزماست. عکس را به آن بدهید و یک تابلوی نقاشی زیبا تحویل بگیرید؛ کاری که در ده ها اپلیکیشن دیگر هم دیده بودیم. اما چه چیزی باعث شده که GoArt با این سوژه تکراری و ورود دیر هنگام به این حوزه باز هم با استقبال خوب کاربران مواجه شود؟

معرفی اپلیکیشن GoArt؛ ویرایشگر تصاویر به سبک و سیاق پریزما

پاسخ ساده است: فیلترهای منحصر به فردی که مختص به خود GoArt هستند و جای دیگری نمی توانید پیدایشان کنید. اگر چه تعداد این فیلترها خیلی زیاد نیست و مثل پریزما هم نمی توان در حالت آفلاین از آن ها استفاده کرد، اما جلوه متفاوتی که به عکس هایتان می دهند می تواند دلیلی باشد که از کار با آن لذت ببرید.

GoArt  نسبت به نسخه اندروید پریزما دو مزیت دیگر هم دارد: اولا کادر آن محدود به تصاویر مربعی نیست و ثانیا خروجی های HD تحویل تان می دهد؛ خروجی هایی آنقدر بزرگ و با کیفیت که بتوانید مستقیما پرینت شان کرده و به دیوار اتاق بچسبانید.

البته برای گرفتن خروجی های HD و همچنین حذف واترمارک باید پرداخت درون برنامه ای انجام بدهید. نکته دیگر این که سرعت اعمال فیلترها در GoArt به پای پریزما نمی رسد. با این اوصاف مشخص است که GoArt رقیب قدری برای پریزما نیست و نباید آن را به چشم یک اپلیکیشن عالی و بی نقص نگاه کنید.

اما به عقیده ما فیلترهای متفاوت GoArt و عدم محدودیت آن به کادر مربعی در نسخه اندروید ارزش یک بار امتحان کردنش را دارند. این ویرایشگر تصویر را می توانید به رایگان از گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.

GoArt
  • GoArt
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Everimaging Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۵.۵ / ۸.۵ مگابایت
 منبع: دیجیاتو

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا