رشد ۴۸ درصدی تعداد کارت های مجازی بانک صادرات ایران

فرایند روبه رشد کمی وکیفی خدمات الکترونیک بانک صادرات ایران بیش از پیش با استقبال مشتریان مواجه شده است و در همین خصوص تعداد کارت های مجازی صادره این بانک در پایان مهر ماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال گذشته ۴٨ درصد رشد را رقم زده است.

موبنا – به گزارش موبنا به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، با توجه به رویکرد این بانک برای بسط و توسعه زیرساخت های بانکداری الکترونیک، تدابیر لازم در این راستا اتخاذ شده است که در نتیجه اقدامات به عمل آمده شاهد رشد ۴٨ درصدی تعداد کارت های مجازی هستیم، به گونه ای که این بانک تا پایان مهر ماه ١٧ هزار و ٢۵٠ کارت را صادر و به متقاضیان تحویل داده است.

گزارش یاد شده همچنین حاکی است این بانک در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیکی و کاهش در هزینه و وقت مشتریان امکان صدور کارت مجازی(Virtual card) را برای اشخاص حقوقی فراهم کرده که با استقبال ذینفعان مواجه شده است. این کارت بنا به درخواست شرکت ‌ها، سازمان های دولتی و غیردولتی دارای حساب حقوقی یا دولتی نزد بانک و به منظور تسهیل در واریز وجه به این حساب ها صادر می‌شود.

براین اساس بانک برای این گونه اشخاص کارت ١۶ رقمی مجازی تعریف می‌کند که از طریق آن اشخاص طرف تعامل با شرکت‌ها و سازمان ها قادر خواهند بود تراکنش انتقال کارت به کارت را با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، پایانه‌های فروش، اینترنت بانک و همراه بانک انجام دهند.

گفتنی است، این کارت تکمیل کننده فروش اینترنتی محصولات و خدمات مختلف محسوب می‌شود، بر اساس آن اشخاص حقوقی می‌توانند با دریافت شماره کارت مجازی علاوه بر آسایش مشتریان، درکوتاهترین زمان در بستری امن، مبادلات مالی خود را انجام دهند.

این بانک با صدور بیش از ۶١ میلیون کارت الکترونیکی ، انجام روزانه به طور متوسط ٢٠میلیون تراکنش الکترونیکی و نصب و راه اندازی افزون بر ۵٠٠ هزار دستگاه کارت خوان در مراکز فروش نقش بسزایی در تحقق اهداف بانک داری الکترونیک کشور ایفا کرده است.

Mobna-Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − ده =