واگذاری اینترنت به ۳۲۰ روستای استان قزوین تا پایان دولت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مجموعه هزینه‌ای که در سفر دولت تدبیر و امید به استان قزوین در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شده بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال است.

موبنا – به گزارش موبنا، محمود واعظی در حاشیه جلسه سرمایه‌گذاری و توسعه استان قزوین که صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: مشترکان اینترنت استان قزوین چهار برابر افزایش یافته و تمامی روستاهای استان قزوین متعلق به ارتباطات تلفنی شده اند.
وی افزود: برای 298 روستا در استان قزوین اینترنت فراهم کرده و در پنج شهر استان قزوین اینترنت نسل سوم تلفن همراه و برای چهار شهر استان اینترنت نسل چهارم تلفن همراه آماده کرده‌ایم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد: در این سفر پهنای باند استان قزوین 40 گیگابایت افزایش می‌یابد و در دو شهر قزوین و تاکستان شبکه باندبند ثابت افتتاح می شود.
واعظی خاطرنشان کرد: مجموعه هزینه‌ای که در سفر دولت تدبیر و امید به استان قزوین در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام شده بالغ بر 800 میلیارد ریال است.
وی با اشاره به برنامه‌هایی که قرار است تا پایان دولت در استان قزوین اجرا شود، بیان کرد: واگذاری اینترنت در 103 روستا در ظرف سه ماه و واگذاری اینترنت به 320 روستا تا پایان دولت از مهم ترین برنامه های وزارت ارتباطات در استان قزوین محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پنج =

دنبال کنید @ اینستاگرام