حضور وزیر در مجلس منتفی شد

حضور وزیر ارتباطات برای پاسخ به سوالات رئیس کمیسیون اقتصادی در مجلس منتفی شد.

موبنا، لیلا محمدنظامی – مدیرکل امور مجلس وزارت ارتباطات در مورد درخواست کمیسیون اقتصادی مجلس از وزیر ارتباطات برای پاسخ به دو سوال که قرار بود دیروز با حضور محمود واعظی در این کمیسیون بررسی شود، گفت: در حال حاضر این دو سوال به نوعی رفع و رجوع شده و به این دلیل وزیر ارتباطات در کمیسیون اقتصادی حضور نیافتند.
وی با بیان اینکه سوالات از وزیر ارتباطات مربوط به نرخ های جدید تلفن ثابت و همچنین ابهام در مناقصه انجام شده در شرکت ارتباطات زیرساخت بود اضافه کرد: این دو سوال از سوی آقای پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس صورت گرفته بود اما ایشان اعلام کردند که با توجه به حجم کارهای مربوط به برنامه ششم فعلا این موضوع به تعویق بیفتد.
محمد خواجه پور با اشاره به اینکه برای پاسخ به سوالات رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس هماهنگی هایی با ادارات کل ارتباطات استان ها داشته ایم تا به این سوالات پاسخ مناسب داده و رفع ابهام کنیم ادامه داد: فعلا در این زمینه موضوع منتفی شده و قرار است ما گزارش جمع بندی را به کمیسیون اقتصادی ارائه دهیم.
خواجه پور در مورد موضوع مورد ابهام در مناقصه شرکت ارتباطات زیرساخت خاطرنشان کرد: این یک مناقصه ملی بود که برنده آن یک کنسرسیوم از شرکت های داخلی و مربوط به استان کرمان بوده که هم اکنون در حال انجام فعالیت هستند و ما برای رفع ابهام گزارش اجرای این مناقصه مبلغ و نحوه مشارکت شرکتی که در این زمینه اعتراض داشته است پیگیری کردیم.
وی ادامه داد: به نظر می رسد نماینده مجلس در مورد گزارش ما تا حدودی قانع شده است اما با این وجود قرار است در وزارت ارتباطات جلسه ای بگذاریم و یک گزارش نهایی را برای ارائه به مجلس در این زمینه ارائه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دنبال کنید @ اینستاگرام