جلوگیری از خودکشی دختر جوان روی پل سفید اهواز

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از جلوگیری از اقدام به خودکشی یک دختر جوان روی پل سفید خبرداد.

موبنا – مقصود حق‌شناس اظهار کرد: ساعت 20:41 روز گذشته در تماس با سامانه 125 سازمان آتش نشانی اهواز اعلام شد که خانمی به قصد خودکشی از نردهای محافظ پل هلالی (پل سفید) عبور کرده است.

وی افزود: ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی سریعا با اعزام تیم‌های امداد و نجات و تیم امداد آبی به همراه غواصان در محل حاضر شدند و یکی از ماموران با آغاز صحبت و نزدیک شدن به شخص، موفق شد وی را از این کار منصرف کرده و از خطر سقوط دور کند. پس از دور کردن این خانم که حدودا 20 سال داشت، وی را برای رسیدگی در اختیار عوامل پلیس قرار دادند.

حق‌شناس ادامه داد: در این عملیات 6 مامور آتش‌نشان به همراه دو دستگاه خودروی امداد و نجات و یک تیم امداد آبی شرکت داشتند.

وی با قدردانی از تماس بموقع شهروندان گفت: اطلاع‌رسانی بموقع شهروندان عامل موثری در حضور در محل حادثه و واکنش موثر عوامل اجرایی سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی است و سهم بسزایی در کاهش خسارات احتمالی دارد.

 منبع: ایسنا 

One thought on “جلوگیری از خودکشی دختر جوان روی پل سفید اهواز

  1. امید

    مملکت همه چی بر عکسم چرا تحویل پلیس… اون نیاز به روانپزشک و روانشناس داره تا خودش رو ریکاوری کنه. پلیس وضعیتشو بدتر میکنه.. پت و مت هم این طرز فکر رو ندارن

امکان نظردهی غیرفعال شده است.

دنبال کنید @ اینستاگرام