آیفون 6s پرفروش‌ترین گوشی جهان شد

مرکز Kantar Worldpanel بر اساس آخرین بررسی‌های خود وضعیت فروش گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی طی فصل دوم سال جاری میلادی را مشخص کرد.

موبنا، رضا خواجه‌وند – بر اساس این گزارش اعلام شد در سه ماه قبل از ژوئن 2016 گوشی هوشمند آیفون 6s اپل توانست 11 درصد از بازار دستگاه‌های موبایلی آمریکا را ر اختیار بگیرد. در این لیست اعلام شد گوشی آیفون SE نیز به عنوان سومین گوشی هوشمند پرفروش در آمریکا برگزیده شده است و صاحب 5 درصد این بازار است.

رتبه دوم این لیست به Galaxy S7 سامسونگ با بازار 9 درصدی اختصاص یافت گوشی آیفون 6 نیز با بازار 4.1 درصدی توانست به عنوان ششمین گوشی پرفروش در آمریکا انتخاب شود.

iphone 6s (1)

در عرضه جهانی گوشی هوشمند آیفون 6s بین ماه‌های مه تا ژوئن 2016 توانست 4.2 درصد از بازار را به خود اختصاص دهد تا به عنوان پرفروش‌ترین گوشی جهان معرفی شود. رتبه دوم این لیست با بازار 2.7 درصدی به گوشی آیفون 6 اختصاص یافت و گوشی Galaxy S7 سامسونگ هم با تصاحب 2.5 درصد بازار در رتبه سوم قرار گرفت.

بین ماه‌های آپریل تا ژوئن 2016 سیستم عامل iOS اپل توانست سهم خود را در بازار دستگاه‌های موبایلی آمریکا 1.2 درصد افزایش دهد و در مجموع 31.3 درصد از این بازار مذکور را از آن خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دنبال کنید @ اینستاگرام