جستجوی صوتی پیشرفته در مدل به روزشده فایرتی وی

شرکت آمازون در مدل به روزشده دستگاه فایرتی وی خود کنترل ویدئوها با فرامین صوتی را به شکلی پیشرفته تر ممکن کرده و برای انتخاب برنامه‌های محبوب توصیه های هوشمندانه تری به کاربران ارائه می‌کند.

موبنا – به گزارش انگجت، این دستگاه که یک ست تاپ باکس پیشرفته محسوب می شود جستجوی صوتی در درون 75 برنامه و خدمات مختلف را ممکن می کند که از جمله آنها می توان به سرویس های چندرسانه ای نتلیکس و اچ بی او اشاره کرد. هر چند دسترسی به خدمات اچ بی او در آینده ای نزدیک ممکن می شود.

کاربران فایرتی وی همچنین می توانند در صورت دسترسی به برنامه ای خاص از طریق سرویس های مختلف همه گزینه های در دسترس را مشاهده کرده و گزینه محبوب خود را انتخاب کنند. همچنین کاربران برای پخش، توقف، گذر سریع از بخشی از برنامه ها و غیره می توانند از صدای خود به جای فشردن دکمه استفاده کنند.

یکی دیگر از قابلیت های جدید این ست تاپ باکس آگاهی سریع از نتایج مسابقات ورزشی با فرامین صوتی است. برای این کار نام تیم ورزشی مورد علاقه تان را به زبان می اورید تا اطلاعات مربوط به عملکرد آن را دریافت کنید.

ست تاپ باکس فایرتی وی آمازون رقیبی برای اپل تی وی شرکت اپل محسوب می شود و همراه با دسته کنترل به قیمت 140 دلار عرضه می گردد.

 منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دنبال کنید @ اینستاگرام