بکه را؛ قصری در نیویورک

این هتل به رغم مدت کوتاهی که از آغاز فعالیتش می گذردف جوایز متعددی را به خود اختصاص داده است که از جمله می توان به حضور در لیست بهترین هتل های جدید جهان در سال 2016، بهترین رستوران هتل، بهترین اقامتگاه سوپرلوکس جهان و ... اشاره کرد.

موبنا – برای امروز راهی اقامتگاهی در نیویورک خواهیم شد که بیشتر شبیه یک قصر زیبا به نظر می رسد تا هتلی چند ستاره. بکه را فعالیت خود را در سال 2015 آغاز کرده و با 114 اتاق و 18 سوئیت اختصاصی به پذیرایی از مهمانان مشغول است. این هتل خاص در رده هتل های سوپر لوکس رده بندی شده و با 5 ستاره یکی از بهترین های جهان در صنعت هتلداری به شمار می رود.

برای دسترسی به هتل از اطلاعات زیر استفاده می شود:

Address: 28 W 53rd St, New York, NY 10019, United States

Phone:+1 212-790-8800

از مهمترین امکانات هتل می توان به سالن ملاقات کنفرانس اختصاصی، مرکز تجاری، دسترسی یژه معلولان، رستولرن بین المللی، مرکز ورزشی، اینترنت پرسرعت، استخرسرپوشیده، آبگرم، ماساژ و … اشاره کرد. همچنین در فاصله نزدیکی از هتل تفریحاتی چون دوچرخه سواری، اسکیت روی یخ، پیاده روی، خرید، تئاتر، موزه و … در دسترس قرار دارد.

این هتل به رغم مدت کوتاهی که از آغاز فعالیتش می گذردف جوایز متعددی را به خود اختصاص داده است که از جمله می توان به حضور در لیست بهترین هتل های جدید جهان در سال 2016، بهترین رستوران هتل، بهترین اقامتگاه سوپرلوکس جهان و … اشاره کرد. همراه داشتن حیوانات خانگی در این هتل بلامانع است.

 منبع: 118 سفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دنبال کنید @ اینستاگرام