گلکسی نوت ۶ به صفحه نمایش خمیده مجهز خواهد شد

موبنا – سامسونگ تا چند ماه دیگر از جدیدترین محصول خود در خانواده‌ی نوت رونمایی می‌کند. تا کنون اطلاعات و شایعات زیادی در مورد این فبلت جدید که گلکسی نوت ۶ یا نوت ۷ نام خواهد داشت، منتشر شده است. یکی از تصاویری که به تازگی از این گوشی منتشر شده، نشان‌دهنده‌ی لبه‌های خمیده در …

موبنا – سامسونگ تا چند ماه دیگر از جدیدترین محصول خود در خانواده‌ی نوت رونمایی می‌کند. تا کنون اطلاعات و شایعات زیادی در مورد این فبلت جدید که گلکسی نوت ۶ یا نوت ۷ نام خواهد داشت، منتشر شده است. یکی از تصاویری که به تازگی از این گوشی منتشر شده، نشان‌دهنده‌ی لبه‌های خمیده در دو طرف آن است.

اکانتی با نام @ShaiMizrachi به تازگی تصاویری از رندر سه‌بعدی گلکسی نوت ۶ منتشر کرده است. این حساب کاربری سابقه‌ی خوبی در انتشار اطلاعات قبل از معرفی رسمی محصولات دارد. اطلاعات این حساب در مورد گلکسی اس ۶ اج و گلکسی اس ۷ تا کنون صحیح بوده‌اند و می‌توان امیدوار بود که تصاویری که اخیرا منتشر شده نیز، تصاویری معتبر از فبلت جدید سامسونگ باشند.

طبق اطلاعات منتشر شده در تصاویر رندر سه‌بعدی، گلکسی نوت ۶ ضخامتی برابر با ۷.۸ میلی‌متر خواهد داشت. این در حالی است که نسل قبلی یعنی نوت ۵، ضخامت ۷.۶ میلی‌متری داشت. البته این افزایش ضخامت در صورت استفاده از لبه‌های خمیده و باتری بزرگ‌تر، منطقی است. دیگر ابعادی که در این رندر قابل مشاهده است، طول و عرض این گوشی است که به ترتیب ۱۵۳ و ۷۴.۵ میلی‌متر هستند. این ابعاد نشان می‌دهد که گلکسی نوت ۶ از نسل قبلی خود با ابعاد ۱۵۳.۲ در ۷۶.۱ میلی‌متر کمی کوچک‌تر خواهد بود.

در مورد زمان عرضه نیز، آخرین شایعات منتشر شده تاریخ عرضه‌ی Galaxy Note 6 را دوم ماه آگوست عنوان کرده‌اند.
e3446a34-1eaf-4a3b-9395-d3c9b71515a9

 منبع: زومیت |‌نویسنده: مهدی زارع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا