جِی دبلیو؛ تجربه آرام ترین ساحل

جی دبلیو در رده هتل های لوکس کلاسیک طبقه بندی می شود و فعالیت خود را از سال 2015 آغاز کرده است.در مجموع 209 اتاق دارد که منظره ای فوق العاده به ساحل و دریا دارند.

موبنا – تا کنون هتل های ساحلی متعددی را معرفی کرده ایم اما برای امروز سفری به مکزیک خواهیم داشت تا متفاوت ترین اقامت ساحلی را تجربه کنیم. هتل جِی دبلیو مرییات لاس کابوس در سن خوزه شرایطی را فراهم کرده که بتوان در آرامش آن عمیق ترین ارتباط را با ساحل و دریا ایجاد کرد. این هتل 5 ستاره کم نظیر توسط جیم اولسن یکی از برترین های جهان در هنری معماری طراحی شده است. جی دبلیو در رده هتل های لوکس کلاسیک طبقه بندی می شود و فعالیت خود را از سال 2015 آغاز کرده است.در مجموع 209 اتاق دارد که منظره ای فوق العاده به ساحل و دریا دارند.

این هتل فضای بسیار گسترده ای برای برگزاری رویدادها و مراسم اجتماعی دارد. برای دسترسی به جی دبلیو از اطلاعات زیر استفاده کنید:

Address: Fraccion Hotelera FH5-C1 Subdelegacion de la Playita, Puerto Los Cabos, 23403 San Jose Del Cabo, BCS, Mexico

Phone:+52 624 163 7600

از مهمترین امکانات این هتل می توان به سالن ملاقات کنفرانس بسیار مجلل با چند بخش مجزا و قسم ت وی آی پی، مرکز تجاری، دسترسی ویژه معلولان، رستوارن بین المللی، برنامه مخصوص کودکان، استخر روباز، آبگرم و ماساژ اشاره کرد. همچنین در فاصله مناسبی از هتل تفریحاتی چون ساحل، ماهیگیری در اقیانوس، غواصی، گلف، سوارکاری، اسکی روی آب، خرید و … در دسترس قرار دارد.

 منبع: 118 سفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =