راهکاری تازه برای استفاده از شبکه های بی سیم

شرکت ایسوس به عنوان برترین برند تولید کننده روترهای رده بالا و مخصوص بازی، آداپتور بیسیم 4X4 دوبانده جدید خود را با استاندارد AC3100 و با نام PCE-AC88 معرفی کرد.

موبنا – این آداپتور شبکه با استفاده از رابط PCIe به سادگی می تواند بستر مناسبی برای شبکه بی سیم فراهم می کند.
روتر
این محصول جدید با بهره مندی از فناوری 4×4 (چهار فرستنده و چهار گیرنده) در باند 2.4 گیگاهرتز می تواند تا 1000 مگابیت بر ثانیه و در باند 5 گیگاهرتز هم تا 2100 مگابیت بر ثانیه داده را در محیط بیسیم تبادل کند. چهار آنتن با قابلیت جداشدن به همراه پایه ای مغناطیسی برای این آداپتور شبکه درنظر گرفته شده تا کاربر برای قرار دادن آنتن در محل دلخواه مشکلی نداشته باشد.
آخرین سری از روترهای 4X4 با استاندارد 802.11ac با کلاینت های بیسیم 4X4 سازگارند و امکان نهایت استفاده از سازو کار MIMO 4X4 را می دهند. PCE-AC88
ایسوس نخستین آداپتور 4X4 با رابط PCIe است که از فناوری NitroQAM™ (1024-QAM) برای استفاده از حداکثر سرعت تبادل داده ها با 4X4 را در خود دارد. سرعت و پوشش آنتن دهی این مدل 60 درصد بهتر از آداپتور های 3X3 802.11ac است.
PCE-AC88 ایسوس با استفاده از آنتن 4 شاخه قابل جداشدن، محدوده وسیعی را پوشش می دهد که این امر باعث پایداری بیشتر سیگنال ها می گردد.
آنتن ها بر روی یک پایه مغناطیسی قرار دارند و امکان اتصال به هر سطحی را به آسانی فراهم می کند.
همچنین آنتن ها را می توانید روی پایه اصلی در محور افقی و عمودی به راحتی تنظیم کنید تا به بهترین راندمان دست پیدا کنید. ایسوس برای پایداری بیشتر PCE-AC88، یک هیتسینک دفع حرارت روی آن در نظر گرفته تا در کارکرد طولانی مدت، پایداری و دوام آن حفظ شود.
129/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 1 =