برخورد خونین اتوبوس با تریلر در محور کرج ـ چالوس

قائم مقام سازمان امداد و نجات از برخورد خونین اتوبوس با تریلر در محور کرج ـ چالوس خبر داد و گفت: ۱۴ مسافر در این حادثه مصدوم شدند.

موبنا – در رابطه با مهمترین حوادث شبانه‌روز گذشته اظهار داشت: انحراف وانت‌پیکان از جاده در کیلومتر 60 محور قلعه‌گنج کهنوج ساعت 22 و 38 دقیقه شب گذشته سبب بروز حادثه شد که 12 نفر به دلیل آن مصدوم شدند.

وی افزود: برخورد دو دستگاه خودرو پژوپارس در کیلومتر 25 محور بوئین میاندشت الیگودرز در منطقه فریدون اصفهان نیز ساعت 16و 30 دقیقه روز گذشته سبب حادثه دیدن 5 مسافر شد.

قائم مقام سازمان امداد و نجات ادامه داد: برخورد مینی‌بوس با تریلر ساعت 9 صبح امروز در محور کرج ـ چالوس منطقه گچسر 14 مسافر مصدوم کرد که 4 نفر از مصدومین به دلیل شدت جراحات ناشی از این حادثه توسط نیروهای امدادی به نزدیک‌ترین مرکز درمانی منتقل شدند.

سلیمی خاطرنشان کرد: برخورد پژو و پراید در کیلومتر 20 جاده آببر ـ گیلوان در زنجان ساعت 7 و 36 دقیقه صبح امروز سبب آسیب دیدن 3 مسافر شد که در همه این حوادث، نیروهای امدادی بلافاصله از اطلاع وقوع حوادث، به محل اعزام شده و اقدامات لازم را جهت نجات جان حادثه‌دیدگان انجام دادند.

 منبع: فارس

دنبال کنید @ اینستاگرام