تمایل مشتریان به گوشی های کانادایی بلک بری+ قیمت

بر اساس شواهد موجود در بازار موبایل می توان گفت که تمایل مشتریان به گوشی های بلک بری افزایش یافته است.

هم اکنون واردات گوشی های کانادایی بلک بری در ایران توسط فعالان غیرقانونی صورت می گیرد و تا کنون این کالای ارتباطی با گارانتی رسمی وارد بازار ایران نشده است.
به گفته کارشناسان فعال در حوزه موبایل، بلک‌بری به دلیل امنیت شناخته‌شده خود را در صنعت موبایل مدیون سیستم‌عامل منحصر‌به‌فردش است که از این رو نیز در ایران رو به استقبال است.
انها براین باورند که گوشی های بلک بری یکی ازمحکم‌ترین دیوارهای دفاعی اشخاص و سازمان‌های سیاسی و نظامی در مقابل متجاوزان دنیای مجازی و افرادی است که قصد داشتند به ایمیل‌های شخصی و سازمانی دسترسی پیدا کند.
بلک بری
به دلیل امنیت بالا در این نوع گوشی ها، میزان تقاضا برای این نوع گوشی رو به افزایش است.
از جمله گوشی های موجود دربازار می توان به مدل های z3 با قیمت 385 هزار تومان ، Z10 با قیمت 560 هزار تومان، Q5 با قیمت 440 هزار تومان، Q20 با قیمت یک میلیون و 200 هزار تومان ،Q10 با قیمت 510 هزار تومان، PRIV با قیمت دو میلیون و 340 هزار تومان، Porsche Design 9982 با قیمت یک میلیون و 490 هزار تومان، passport–1052 نقره ای رنگ با قیمت یک میلیون و 620 هزار تومان، passport با قیمت یک میلیون و 650 هزار تومان، LEAP با قیمت 720 هزار تومان و DALLAS با قیمت یک میلیون و 640 هزار تومانی اشاره کرد.
همچنین Z30 بلک بری با رنگ بندی مشکی و سفید با قیمت 765 هزار تومان وارد بازار شده است.
بلکبری ابزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 20 =