مسی بهتر است یا رونالدو؟

رونالدو وقتی از سوی فرگوسن به منچستریونایتد آورده شد که تنها ۱۸ سال داشت. در واقع فرگوسن نقش بسیار بزرگی درتبدیل شدن این پرتغالی به یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال داشت. سر آلکس فرگوسن در گفتگو با روزنامه تلگراف به حمایت از شاگرد سابق خود پرداخت و عنوان کرد این بازیکن هر جا بازی …

رونالدو وقتی از سوی فرگوسن به منچستریونایتد آورده شد که تنها ۱۸ سال داشت. در واقع فرگوسن نقش بسیار بزرگی درتبدیل شدن این پرتغالی به یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال داشت.

سر آلکس فرگوسن در گفتگو با روزنامه تلگراف به حمایت از شاگرد سابق خود پرداخت و عنوان کرد این بازیکن هر جا بازی کند می‌تواند هت تریک کند.

فرگوسن درباره مقایسه رونالدو و مسی به روزنامه ایندیپندنت گفت: در تابستان ۲۰۱۲، من در یک برنامه پرسش و پاسخ با مجری گری دن واکر از BBC، با حضور پیتر اشمایکل و سم آلاردایس شرکت کردم. یک نفر سوال کرد: “کدام بازیکن بهتر است، رونالدو یا مسی؟” پاسخ من این بود که: ” خب، رونالدو فیزیک بهتری نسبت به مسی دارد. او در هوا بهتر است، با هر دو پا خوب کار می کند و سریعتر است. مسی وقتی توپ به پایش می‌رسد چیزی جادویی دارد. مثل این است که او روی زمینی از پَر فرود آمده است. سبک بازی کردنش ویرانگر است.

او ادامه داد: مردم مرتب می پرسند چه کسی بهترین است. برخی از آن‌ها از لیونل مسی یاد می‌کنند و دلایل خود را دارند. اما رونالدو کسی است که ممکن است در میلوال، کوئینز پارک رنجرز و دونکاستر بازی و هت تریک کند. مسی قطعا نمی‌تواند این کار را انجام دهد. رونالدو دو پا است، سریع است و در هوا شجاع است. من فکر می کنم مسی بازیکنی تنها در سبک بازی بارسلونا است.

نوشته های مشابه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا