60 درصد کاربران اندرویدی تمایلی به خرید گوشی مشابه آیفون SE ندارند

گوشی هوشمند آیفون SE اپل با استانداردهای سال 2016 سازگاری چندانی ندارد و با نمایشگر 4 اینچی 640 در 1136 پیکسلی خود، اندازه کوچکتری نسبت به پرچمداران کنونی دارد.

موبنا، میثم لطفی – به گزارش فون آرِنا در دنیای اندروید هیچ گوشی مشابهی را نمی‌توان برای آیفون SE پیدا کرد. نزدیک‌ترین مدل به این محصول جدید گوشی هوشمند Xperia Z5 Compact سونی با تراشه Snapdragon 810 است که البته با نمایشگر 4.6 اینچی 720 پیکسلی اندازه بزرگتری دارد.

iphone se (1)

به هر حال آیفون SE یک گوشی هوشمند 4 اینچی محسوب می‌شود که پردازنده پرقدرت، سیستم سخت‌افزاری قوی و دیگر قابلیت‌های پیشرفته را در خود جا داده که با قیمت 400 دلار به فروش می‌رسد. با این تفاسیر این سوال مطرح می‌شود که اگر مشابه این محصول یک گوشی 4 اینچی اندرویدی در بازار موجود بود، آیا کاربران تمایلی به خرید آن داشتند؟

کارشناسان برای پاسخ دادن به این سوال یک نظرسنجی جهانی انجام دادند و بخش اعظم کاربران در آن اعلام کردند که نمایشگر 4 اینچی برای یک گوشی پیشرفته جدید اندازه کوچکی است.

iPhone-SE-Android-equivalent-poll-01

از بین افرادی که در این نظرسنجی شرکت کردند 60.1 درصد اظهار داشتند که اگر یک گوشی اندرویدی با نمایشگر 4 اینچی و مشخصه‌های مشابه آیفون SE وارد بازار شود آن را خریداری نمی‌کنند.

با این وجود برخی کاربران بودند که خرید یک گوشی اندرویدی 4 اینچی در سال 2016 را برای خود مناسب می‌دانستند. از بین کابرانی که در این نظرسنجی شرکت کردند 39.9 درصد اعلام کردند که اگر در بین دستگاه‌های اندرویدی محصولی با نمایشر 4 اینچی و مشخصه‌های مشابه آیفون SE وارد بازار شوند، آن را می‌خرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =