شکست عشقی،پایگاه انتقال خون را سوزاند

در اثر آتش سوزی شب گذشته یکی از پایگاه‌های انتقال خون این پایگاه به طور کلی از بین رفت و 500 میلیون خسارت به انتقال خون وارد کرد.

موبنا – طباطبایی رئیس پایگاه انتقال خون تهران در خصوص آتش‌سوزی پایگاه انتقال خون افسریه که شب گذشته رخ داد؛ گفت: متاسفانه این پایگاه به صورت کانکس بوده و قابلیت اشتعال را داشته و بر اثر آتش گرفتن خودرویی که در کنار پایگاه پارک بود این پایگاه نیز دچار آتش‌سوزی شد.

وی با بیان اینکه علت دقیق آتش‌سوزی خودرو هنوز مشخص نشده است؛ افزود: حریق ماشین به کانکس انتقال خون سرایت کرده و باعث شد این کانکس به طور کامل دچار حریق شود و از بین برود.

طباطبایی تصریح کرد: این کانکس یکی از قدیمی‌ترین پایگاه‌های اهدای خون در منطقه افسریه بود که با حدود 8 تخت اهدای خون حدود 500 واحد خون به صورت روزانه از اهدا کنندگان دریافت می‌کرد.

رئیس انتقال خون تهران با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت؛ گفت: بیش از 500 میلیون تومان خسارت مالی با آتش سوزی این پایگاه به انتقال خون وارد شده‌ است و مردم ناچارند از این به بعد برای اهدای خون به پایگاه اهدای خون پیروزی مراجعه کنند.

بنابه گزارش باشگاه خبرنگاران؛ یک منبع آگاه در رابطه با چگونگی بروز این حادثه افزود: یک خانم به دلیل شکست عشقی خودروی همسر خود را به آتش کشید و در نتیجه به دلیل مجاورت با مرکز اهدای خون شهدای افسریه این حادثه رقم خورد.

 منبع: باشگاه خبرنگاران 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 16 =