برنامه کنسرت های بهاری

پس از کنسرت های نوروزی شماری از خوانندگان موسیقی، برگزاری کنسرت های بهاری موسیقی در روزهای باقی مانده از فروردین و نیز اردی بهشت ماه امسال ادامه خواهد داشت.

موبنا- پس از پایان تعطیلات نوروزی و سفرهای عیدانه نیز شماری از خوانندگان و گروه های موسیقی ایران، همچنان مشغول سفر به شهرهای گوناگون هستند تا کنسرت های خود را به روی صحنه ببرند.

شماری از کنسرت های اهالی موسیقی در روزهای بهاری پیش رو، از این قرار است:

* سنتی ها

* همایون شجریان، خوانندهٔ موسیقی اصیل ایرانی، نوزدهم و بیستم فروردین ماه در رشت به روی صحنه می رود. کنسرت همایون شجریان 19 و 20 فروردین ماه، ساعت 21 در سالن یادگار امام شهر رشت برگزار می شود.

* گروه موسیقی سنتی «داتام» هم در ساعت 21 روزهای 25 و 26 فروردین ماه در فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد داشت.

* محلی ها

* گروه موسیقی گیلکی «گیل اوخان» به سرپرستی و خوانندگی کیانوش علیپور، ساعت 21 چهارشنبه، یکم اردی بهشت ماه، در فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

* گروه «روناک» نیز به سرپرستی کیوان علی محمدی در هفتهٔ نخست اردی بهشت اجرا خواهد داشت. در اجرای گروه «روناک»، گوشه هایی از موسیقی اقوام گوناگون ایرانی اجرا می شود که در این کنسرت، خوانندگانی چون محمود جهان و عاشیق ایاز شجاعی نیز حضور دارند.

کنسرت گروه «روناک» ساعت 21:30 سه شنبه، هفتم اردی بهشت ماه، در تالار وحدت برگزار می شود.

* موسیقی کلاسیک / موسیقی بانوان

* فرهنگسرای نیاوران در ساعت 21 دوشنبه، ششم اردی بهشت ماه، میزبان اجرای تک نفره یا همان رسیتال پیانوی فریدون ناصحی خواهد بود.

* سیمین غانم، خوانندهٔ قدیمی موسیقی ایران، در روزهای 23 و 24 اردی بهشت ماه در تالار وحدت به روی صحنه می رود تا برای بانوان علاقه مند موسیقی پاپ اجرا کند. این کنسرت ساعت 15 برگزار می شود.

* گروه موسیقی «نریمان» نیز به سرپرستی گلناز جمشیدی 22 اردی بهشت، ساعت 20 به روی صحنهٔ تالار وحدت می رود تا موسیقی سنتی ایرانی و آواز ارمنی را به گوش بانوان علاقه مند برساند.

در اجرای این گروه آهنگ هایی از استاد منصور نریمان، سایات نوا، شرام، گلناز جمشیدی و علی پژوهشگر اجرا خواهد شد.

اعضای گروه «نریمان» نیز عبارتند از: آوا پازوکی (آواز ایرانی)، تنی یعقوبیان (آواز ارمنی)، مرجان راوندی (عود)، سارا هستی (کمانچه)، مریم ملا (تنبک)، الهام کاظمی (سه تار) و گلناز جمشیدی (سنتور).

* پاپی ها

* حمید حامی، خوانندهٔ قدیمی موسیقی پاپ ایران، 24 و 25 فروردین ماه در رشت کنسرت می دهد. کنسرت حامی ساعت 21 در تالار آمفی تئاتر زنده یاد نامجوی شهر رشت برگزار می شود.

* بنیامین بهادری که در حال پشت سر گذاشتن نخستین تجربهٔ بازی سینمایی خود در فیلم «سلام بمبئی» است، چهارشنبه، یکم اردی بهشت ماه، به قزوین می رود تا در سالن نمایشگاه بین المللی این شهر کنسرت برگزار کند. این کنسرت ساعت 20:30 به روی صحنه می رود.

* ماهان بهرام خان نیز 17 فروردین ماه، ساعت 21 در تالار اریکهٔ آریایی آمل کنسرت خود را به روی صحنه می برد.

* دیگر کنسرت پاپ بهاری را فرزاد فرزین در رشت برگزار می کند. کنسرت فرزاد فرزین ساعت 21 پنجم و ششم اردی بهشت ماه در تالار گلستان رشت اجرا می شود.

منبع:ایرنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام