تازه عروس با ضربات چاقو شوهرش را از پای درآورد

موبنا – زن انگلیسی که تنها ۲ ماه از ازدواجش با شوهرش می‌گذشت، شوهر خود را با ضربات چاقو به قتل رساند. به گزارش پلیس، متهم «شارون ادواردز» ۴۲ ساله، شوهر خود «دیوید ادواردز» ۵۱ ساله را به خاطر رفتارهای تحقیرآمیزش ۲ ماه پس از عروسی کشته است. شارون که از ازدواج قبلی خود دارای …

موبنا – زن انگلیسی که تنها ۲ ماه از ازدواجش با شوهرش می‌گذشت، شوهر خود را با ضربات چاقو به قتل رساند.

به گزارش پلیس، متهم «شارون ادواردز» ۴۲ ساله، شوهر خود «دیوید ادواردز» ۵۱ ساله را به خاطر رفتارهای تحقیرآمیزش ۲ ماه پس از عروسی کشته است.

شارون که از ازدواج قبلی خود دارای ۴ فرزند است پس از دستگیری می‌گوید: من به شوهرم علاقه داشتم اما او مدام پس از عروسی با رفتار و حرف‌های تحقیرآمیز آزارم می‌داد و کتکم می‌زد به همین خاطر تصمیم به قتل وی را گرفتم. او فردی سلطه‌گر بود.

اطلاعات پلیس نشان می‌دهد که شارون شوهر خود را در حالی که در خواب بوده در آپارتمانشان در کنشایر به قتل رسانده است. پلیس آلت قتاله را که یک چاقوی آشپزخانه است در کنار جسد قربانی یافت. پزشکی قانونی تأیید کرد که دیوید با ۳۰ ضربه چاقو کشته شده است که به ناحیه قفسه سینه، ران و سر قربانی وارد شده است.

قاضی پرونده «ویلیام دیویس» که قاتل را در دادگاه منچستر دادرسی کرده است می‌گوید: بیش از ۶۰۰ هزار مرد و زن در طی سال‌ ۲۰۱۵ قربانی خشونت خانگی در بریتانیا بوده‌اند. این متهم با توجه به مدارک موجود به ۲۰ سال زندان محکوم شد.

 منبع: ایران 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا