آی‌ترون؛ پاوربانکی که در 18 دقیقه شارژ می شود (+عکس)

این پاوربانک دارای بسته باتری قابل شارژ 9,000 میلی آمپر ساعتی است که می تواند بیشتر گوشی های هوشمند موجود در بازار را تا سه بار شارژ کامل نماید.

موبنا، محمد مهدی حیدرپور – پاوربانک آی‌ترون با استفاده از ایستگاه شارژ سفارشی خود می تواند تنها طی 18 دقیقه به طور کامل شارژ شود و این ایستگاه شارژ می تواند از طریق سه درگاه یواس‌بی برای شارژ دستگاه های قابل حمل دیگر نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

2
آی‌ترون پاوربانکی قدرتمند با قابلیت شارژ سریع است که از ابعادی برابر با 13 × 7 × 2 سانتیمتر سود می برد و 266 گرم وزن دارد. این پاوربانک از طراحی جمع و جور برخوردار است و به راحتی می توان آن را در کیف حمل کرد. پوشش خارجی مقاوم آی‌ترون به خوبی از اجزا داخلی این محصول محافظت می کند.

3
این پاوربانک دارای بسته باتری قابل شارژ 9,000 میلی آمپر ساعتی است که می تواند بیشتر گوشی های هوشمند موجود در بازار را تا سه بار شارژ کامل نماید. با استفاده از یک ایستگاه شارژ اختصاصی، آی‌ترون تنها طی 18 دقیقه به طور کامل شارژ می شود و تنها به سه دقیقه زمان نیاز دارد تا نیروی کافی برای شارژ یک گوشی هوشمند را در اختیار داشته باشد.

4
آی‌ترون به فناوری QC2.0 مجهز شده تا گوشی های هوشمند سازگار با این فناوری ماند گلکسی S6 را به سرعت و به راحتی شارژ کند. باتری های بادوام این پاوربانک چرخه استفاده بیش از یک هزار بار را امکان پذیر می کنند. همچنین، با استفاده از ویژگی محافظتی در برابر گرمای بیش از حد، شارژ بیش از حد، اتصال کوتاه، اضافه جریان، تثبیت تعادل پویا، ولتاژ بیش از حد ورودی و خروجی، آی‌ترون شارژ ایمن برای دستگاه های کاربر را فراهم می کند.

1
پاوربانک آی‌ترون برچسب قیمت 89 دلاری را یدک می کشد و عرضه آن از ماه می سال جاری میلادی برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 4 =

دنبال کنید @ اینستاگرام