آموزگار هوشمند شما!(+عکس)

گوشی هوشمند شما می تواند ساده ترین و آسان ترین مسیر را برای این یادگیری در اختیارتان قرار دهد! هم اکنون در عصری قرار داریم که کاربرد یادگیری یک زبان دوم به ویژه انگلیسی در جای جای زندگی خود را آشکار می سازد. از این رو برنامه هایی که می توانید آن ها را به راحتی در گوشی هوشمند خود نصب کنید، بسیار مفید خواهند بود.

موبنا، رکسانا دانیالی– شاید بار ها برای یادگیری زبان به برنامه های آموزشی مختلف در قالب سی دی و یا کلاس روی آورده باشید اما گوشی هوشمند شما می تواند ساده ترین و آسان ترین مسیر را برای این یادگیری در اختیارتان قرار دهد! هم اکنون در عصری قرار داریم که کاربرد یادگیری یک زبان دوم به ویژه انگلیسی در جای جای زندگی خود را آشکار می سازد. از این رو برنامه هایی که می توانید آن ها را به راحتی در گوشی هوشمند خود نصب کنید، بسیار مفید خواهند بود.
در ادامه به معرفی چند برنامه کاربردی سیستم عامل “آی او اس” در ارتباط با این مطلب می پردازیم. از آن جایی که استفاده از این ها بسیار آسان تر از شرکت در کلاس های مختلف است، در سفر بعدی خود می توانید تفاوت را احساس کرده و به مرور زمان توانایی بیشتری برای برقراری ارتباط کسب کنید. خبر خوب آن که بیشتر این برنامه ها برای هر دو سیستم عامل آی او اس و اندروید موجود هستند.
1. Duolingo
ترفند این برنامه بهره گیری از گیمیفیکیشن (بازی سازی) برای انگیزه بخشیدن به مخاطب است و سعی می کند از طریق تمرین های مختلف واژگان، ساختار کلمات و همچنین نحوه تلفظ آن ها را آموزش دهد. تمرین ها، تست ها و بازی هایی که برای این برنامه طراحی شده است به شما کمک می کند تا به نحو موثری یادگیری زبان دوم را دنبال کنید.
1
2. Busuu
Busuu آموزش زبان را با روش های سنتی تری شروع می کند که می توان از جمله آن به درس های گرامر و کلمات، دیالوگ های صوتی و تست های متفاوت اشاره کرد. افزونه های دیگری نیز مانند تمرینات نوشتاری، ویدیو و پی دی اف های قابل پرینت برای اعضایی که هزینه مربوطه را پرداخت کرده اند، موجود است. هر درس کلماتی را به شما آموزش داده، نحوه کاربرد آن ها را نشان می دهد و در نهایت می توانید این دروس را تمرین کنید.
2
3. MindSnacks
با بهره گیری از مخلوط گیمیفیکیشن، بازی های ذهنی و برنامه ریزی ماهرانه دروس، هدف این برنامه تبدیل یادگیری زبان به امری موثر و در عین حال مفرح است. MindSnacks از روش های اثبات شده برای آموزش 1000 کلمه و اصطلاح در قالب 50 درس و بازی استفاده می کند. در ضمن این سیستم هوشمند عمل می کند! بخشی که بیشتر در یادگیری آن مشکل داشته اید را تشخیص داده و به تکرار آن تا یادگیری کامل تر شما می پردازد.
3
4. Living Language
این برنامه سعی می کند فرهنگ زبانی که مایل به یادگیری آن هستید را بریتان ملموس تر سازد و در این راستا از مجموعه ای متشکل از پازل، فلش کارت و بازی استفاده می کند. هر زبان در 46 درس و در 3 سطح مختلف آموزش داده می شود.
4
5. HiNative
یادگیری یک زبان بیگانه قطعا هنگامی موثر تر است که با افراد بومی آن زبان برخورد داشته باشید و این همان کاری است که HiNative انجام می دهد. می توانید سوالات خود را در میان بانک داده های این برنامه جست و جو کنید. همچنین می توانید هر کلمه ای که در ذهن دارید در این برنامه آپلود کرده و از تلفظ صحیح آن اطمینان حاصل کنید.
5
6. Memrise
Memrise ابزار های متنوعی برای یادگیری یک زبان جدید در هر دو سطح پایه و پیشرفته در اختیار قرار می دهد. طی هر درس 15 کلمه مختلف با معانی انگلیسی آن ها و همچنین کابرد و تلفظ آموزش داده می شود. بازی ها، ویدیو ها و ابزار های دیگر با هدف یادگیری 44 کلمه در ساعت طراحی شده اند. همچنین مجموعه ای از کلمات و جملات کاربردی در این برنامه گنجانده شده که توانایی شما را برای رفع نیاز های اولیه هنگام سفر برآورده می کنند.
6
7. Babbel
این برنامه سرویسی جالب است که برای آموزش سریع زبان تدارک دیده شده. Babbel نیز هر دو سطح پایه و پیشرفته را در بر می گیرد و هدف آن ساختن داره واژگان وسیع در کنار تقویت تلفظ مخاطب است. اگرچه تست ها هزینه ای ندارند اما برای دسترسی به تمام ابزار های آموزشی این برنامه باید عضو شوید.
7
8. FluentU
این برنامه راه حلی طلایی برای یادگیری زبان از طریق ویدیو، آزمون و ابزار های متنوع است. اما آن چیزی که در مورد FluentU متفاوت است، استفاده از بخش های چالش برانگیز در آموزش زبان مورد نظر خواهد بود که در عین مفرح بودن می تواند دایره واژگان شما را با سرعت بیشتری ارتقا ببخشد.
8

2 thoughts on “آموزگار هوشمند شما!(+عکس)

امکان نظردهی غیرفعال شده است.

دنبال کنید @ اینستاگرام