پیش بازی منچستریونایتد – آرسنال

روزنامه منچستریونایتد و آرسنال،‌امروز در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستریونایتد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار برای آرسنال در مسیر قهرمانی این تیم در لیگ برتر از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.

منچستریونایتد

شاگردان لوئیس فان‌خال با کسب 41 امتیاز از 26 بازی خود در رده ی ششم جدول قرار گرفته اند و این فرصت را دارند که با کسب پیروزی در این دیدار به رده ی پنجم جدول برگردند. منچستر امید چندانی به کسب سهمیه از لیگ ندارد و تمرکز خود را روی لیگ اروپا قرار داده تا با قهرمانی در این جام بتواند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. شیاطین سرخ د ر 5 بازی اخیر خود،‌2 شکست،‌2 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده اند و روند پرفراز و نشیبی را سپری کرده اند. لوئیس فان‌خال،‌سرمربی یونایتد با نتایجی که اخیرا کسب کرده به شدت تحت فشار است و از همین رو با پیروزی در این دیدار می‌تواند خود را از این فشار شدید خارج کند. 14 بازیکن یونایتد با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کنند ولی شرایط داوید دخیا،‌آنتونی مارسیال و کریس اسمالینگ برای این بازی ارزیابی خواهد شد.

آرسنال

شاگردان آرسن ونگر با کسب 51 امتیاز از 26 بازی در رده ی سوم جدول قرار گرفته اند و با تاتنهام رده دومی هم‌ امتیاز هستند. با توجه به پیروزی شب گذشته لستر،آرسنال برای حفظ فاصله اش با لستر باید در دیدار امروز به پیروزی برسد،‌هر چند که ونگر و شاگردانش می‌دانند کار سختی پیش روی آنها خواهد بود. توپ چی ها در 5 تقابل اخیر خود با یونایتد 2 پیروزی،‌2 تساوی و 1 شکست کسب کرده اند و آمار تقریبا برای هر دو تیم مساوی است. امسال به نظر بهترین فرصت برای قهرمانی آرسنال است ولی شاگردان ونگر در طول فصل فرصت سوزی‌های زیادی داشته اند. چمبرلین،گابریل،‌کازورلا و ویلشر به دلیل مصدومیت قادر به همراهی توپ‌چی ها در این بازی نیستند.

ترکیب احتمالی

پیش بازی منچستریونایتد - آرسنال

دنبال کنید @ اینستاگرام