معاملات بورس آنلاین می شود

مرتضی خزانه داری در گفتگو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار کرد : شرکت های تدبیرپرداز از کارگزاری مفید و رایان هم افزا از هفته آینده به طور آزمایشی معاملات آنلاین سهام را در بازار آغاز خواهند کرد.وی اظهار داشت : این دو شرکت هفته آینده به هسته داد و ستد های  بورس متصل می …

مرتضی خزانه داری در گفتگو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار کرد : شرکت های تدبیرپرداز از کارگزاری مفید و رایان هم افزا از هفته آینده به طور آزمایشی معاملات آنلاین سهام را در بازار آغاز خواهند کرد.
وی اظهار داشت : این دو شرکت هفته آینده به هسته داد و ستد های  بورس متصل می شوند تا به صورت آزمایشی داد وستد های  آنلاین را انجام دهند.
گفته می شود با توجه به حضور برخی شرکت های رایانه ای ومخابرات ایران در بازار سرمایه ،آنلاین شدن داد وستد ها  بتواند کمک شایانی را به بازار سرمایه و شاخص بورس کند چراکه پیش بینی می شود رقابتها  تشدید شود.
بدیهی است که معامله‌گرهای پراکنده در  برخی تالارهای شهرستان ها و سایر  مشتریان نیز از طریق اینترنت می توانند در یک محیط امن با OMS شرکت کارگزاری ارتباط داشته باشند.
همچنین ارتباط با سایر سامانه های موجود در دفتر کارگزاری از طریق پروتکل‌های ارتباطی استاندارد مانند XML, FIX, ISO 15022, EXCEL   می تواند برقرار شود.
۱۸۲/۱۱
 
 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا