پلنگ صورتی کار دست اسکوچیچ داد!

کمیته انضباطی رای‌های خود را درباره تخلف تیم‌ها در هفته‌های بیستم، بیست و یکم و بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور صادر کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،  مسابقه دو تیم استقلال اهواز و نفت تهران درهفته 22 رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال اهواز تخلفاتی مبنی بر فحاشی نسبت به سرمربی تیم مقابل رخ داد. این تیم طبق ماده 79 آیین نامه انضباطی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای تیم پرسپولیس

دیدار تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان از سری رقابتهای لیگ برتر در هفته بیستم انجام و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه به داخل زمین رخ داد. این تیم باید مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه نقدی برای تیم ملوان بندر انزلی

دیدار دو تیم ملوان بندر انزلی و راه آهن یزدان در هفته 21 لیگ برتر انجام و از سو تماشاگران تیم ملوان فحاشی نسب به داور و تیم مقابل رخ داد. این تیم به پرداخت 150 میلیون جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه و محرومیت برای ذوب آهن و فولاد خوزستان

رقابت تیمهای ذوب آهن اصفهان و فولاد خوزستان در هفته 21 لیگ برتر انجام شد که از سوی اسکوچیچ-سرمربی تیم فولاد خوزستان رفتاری نادرست و استفاده از الفاظ ناشایست نسبت به داوران پس از پایان بازی رخ داد. وی طبق بند 4 ماده 66 به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

اسکوچیچ بعد از این مسابقه گفته بود داور پلنگ صورتی بود!

همچنین جهانبخش داراب پور مربی تیم فولاد خوزستان به دلیل استفاده از الفاظ ناشایست نسبت به داور بازی به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

گفتنی است، تیم ذوب آهن به خاطر تخلفات تماشاگرانش به داور بازی باید مبلغ 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جلال امیدیان-مربی تیم ذوب اهن نیز به خاطر اعتراض مکرر به داور بازی که منجر به اخراجش شد طبق بند 5 ماده 66 به توبیخ کتبی محکوم شد.

توبیخ و محرومیت برای مربی تیم ملوان بندرانزلی

مسابقه دو تیم گسترش فولاد تبریز و ملوان بندر انزلی در هفته بیستم برگزار شد و از سوی حسینی نسب-مربی تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری صورت گرفت.  وی طبق بند 5 ماده 66 به توبیخ کتبی محکوم و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

توبیخ برای سرمربی تیم سایپا

رقابت دو تیم سایپا و پرسپولیس برگزار شد و از سوی مجید جلالی-سرمربی تیم سایپا تخلفاتی مبنی بر اعتراض مکرر به داور بازی که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی طبق بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به توبیخ کتبی محکوم شد.

پرسپولیس نیز بخاطر تخلف تماشاگرانش به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

176/

دنبال کنید @ اینستاگرام