آغاز طرح بازدید رایگان زمستانه و فروش ویژه قطعات رنا

مدیر شبکه نمایندگی ها و آموزش شرکت خدمات فنی رنا از اجرای طرح بازدید رایگان زمستانه و فروش ویژه قطعات و فیلترها به مشتریان محصولات شرکت سایپا دیزل در نمایندگی های منتخب خبر داد.

خسرو خسروی فر هدف از اجرای این طرح را افزایش رضایت مشتریان و وفاداری آنها به شرکت دانست و افزود: شرکت خدمات فنی رنا همواره در مسیر مشتری مداری و ارائه خدمات ویژه برای مشتریان پیش قدم بوده و به لطف پروردگار و همت مجموعه تلاشگران خدمات پس از فروش محصولات سایپا دیزل، به موفقیت های چشمگیری نیز دست یافته که این موضوع مسئولیت شرکت و نمایندگی های مجاز را بیش از پیش افزایش داده است.

مدیر شبکه و آموزش نمایندگی های رنا گفت: در بازدید زمستانه که به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از 22 بهمن تا 4 اسفند در نمایندگی های منتخب رنا در سراسر کشور اجرا می شود. مالکان محترم خودرو های الوند، البرز، کاوه و ولوو ضمن مراجعه به نمایندگی ها و دریافت 13 خدمت رایگان، از تخفیف 2 تا  15 درصدی ویژه  137 قطعه و 5% تخفیف برای  بیش از صد نوع  فیلتر به مشتریان محصولات شرکت سایپا دیزل بهره مند می گردند.

خسروی فر در ادامه گفت: تمامی خودرو های الوند، البرز، کاوه و ولوو دارای گارانتی و خارج از دوره گارانتی مشمول این طرح می شوند و مشتریان محترم می توانند ضمن مراجعه به نمایندگی های منتخب رنا از طریق آدرس WWW.RENA.IR  و یا با شماره 44993613 تماس حاصل فرمایند.
111/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =